فهرست

ایموبیله: دورتموند بهترین انتخاب ممکن برای من بود

آی اسپورت- با وجود این که دورتموند شروع خوبی در این فصل نداشته است، چیرو ایموبیله از این که به این باشگاه پیوسته کاملا راضی به نظر می رسد. این بازیکن تیم ملی ایتالیا که فصل پیش عملکرد فوق العاده ای در تورینو داشت، در مان ژوئن با یک قرارداد 5 ساله به دورتموند پیوست. ایموبیله که پیش از این به طور مشترک عضو باشگاههای یوونتوس و تورینو بود، باوجود اینکه مردان یورگن کلوپ از 7 بازی اولشان در بوندس لیگا تنها دو تای آنها را برده اند از این انتقال راضی است.

ایموبیله به کوریو دللو اسپورت گفت:\" بوروسیا دورتموند بهترین گزینه برای من بود. من به دنبال تجربه ای در خارج از کشور و لیگ قهرمانان بودم. دلیل بعدیم هواداران دورتموند بودند. به من گفته بودند که آنها همیشه از تیم حمایت می کنند اما فکر نمی کردم که در این آنها حامی تیم باشند. باید از یوونتوس تشکر کنم زیرا آنها باعث انتقال من شدند و وقتی دیدند که برنامه هایمان با هم متفاوت است اجازه دادند که من بروم. به صورت تئوری در آلمان فضای بیشتری برای رشد وجود دارد زیرا اینجا فوتبال کمتر تاکتیکی است. ولی اوضاع تا به حال برای ما خوب پیش نرفته است. ما مصدومان زیادی داریم و بازی بدون این تعداد بازیکن بزرگ بسیار سخت است.\"

ایموبیله از زمانی که به دورتموند پیوسته تنها در بوندس لیگا یک بار برای این تیم گلزنی کرده است. گل دوم دورتموند در تساوی 2-2 آنها با اشتوتگارت را ایموبیله به ثمر رساند اما در لیگ قهرمانان دو بار برای تیم جدیدش گل زده است.

     
آی اسپورت
2014-10-15 21:48:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر