فهرست
آزارد: می توانم بهترین بازیکن جهان بشوم
آزارد: می توانم بهترین بازیکن جهان بشوم

آزارد: می توانم بهترین بازیکن جهان بشوم

آی اسپورت- ادن آزارد فکر می کند که هنوز جزو پنج بازیکن برتر جهان نیست اما نزدیک به آن است و می تواند انقدر پیشرفت کند که تبدیل به شماره یک جهان شود. آزارد که فصل پیش 17 گل برای چلسی به ثمر رساند تاثیر فراوانی در شکست نخوردن چلسی تا به اینجای فصل داشته است. ماه پیش گفته شد که او قراردادش را به مدت پنج سال با چلسی تمدید کرده است. حقوق و پاداش هفتگی او در مجموع 25000 یورو در هفته تخمین زده شده است. اما این بازیکن 23 ساله گفته است که برای رسیدن به سطح بازیکنانی مثل مسی و رونالدو باید هنوز پیشرفت کند. او به خبرنگاران گفت:\" من هنوز جزو 5 بازیکن برتر جهان نیستم. شاید به این موضوع نزدیک باشم، اما هنوز باید روی برخی ویژگیهایم کار کنم. فقط در شرایطی می توانید در این گروه قرار بگیرید که در بازیهای مهم تعیین کننده باشید. من شروع به این کار کرده ام. در بازی با منچستر سیتی و آرسنال همین کار را کردم. چه کسانی بهتر از من هستند؟ مسی، رونالدو، زلاتان ابراهیممویچ، فرانک ریبری و آرین روبن که تقریبا در همه بازیهایشان نقش تعیین کننده دارند. من در جام جهانی خوب نبودم. بد هم نبودم. هواداران از من انتظار داشتند که در همه بازیها نقش تعیین کننده داشته باشم. همان طور که این نقش را مسی در آرژانتین داشت. نباید فراموش کنید که این اولین جام جهانی من بود و من در دو بازی آن نقش تعیین کننده داشتم.\"

در چند وقت اخیر مرتبا درباره انتقال آزارد به پاریس سن ژرمن صحبت شده است. پاریسی ها فصل پیش در مرحله 4/1 نهایی لیگ قهرمانان به وسیله چلسی حذف شدند. اما این بازیکن سابق لیل گفته که هیچ علاقه ای به بازگشت به لیگ دسته اول فرانسه ندارد.

او در این باره گفت:\" بارها این را گفته ام. در چلسی احساس خوبی دارم.هر هفته همین یک چیز را درباره پاریس سن ژرمن می گویم. آنها تیم خوبی هستند اما در یک لیگ معمولی. نمی خواهم به فرانسه برگردم زیرا من همه چیز را در آنجا به دست آورده ام. قهرمانی لیگ، جام حذفی، بهترین بازیکن، بهترین بازیکن جوان. نمی خواهم بگویم که رفتن به پاریس سن ژرمن یک گام به عقب است اما برگشت به همه چیزهایی است که قبلا آنها را تجربه کرده ام. من همیشه به دنبال چالش های تازه می گردم. اگر روزی چلسی را ترک کنم برای کشف یک چیز جدید خواهد بود.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-15 23:22:00
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳، ۰۸:۳۷
مسی و رونالدو و روبن و دیماریا و سوارز و بیل و نیمار از ازارد خیلی بهترن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر