فهرست
سوارز : 100% برای ال کلاسیکو آماده ام
سوارز : 100% برای ال کلاسیکو آماده ام

سوارز : 100% برای ال کلاسیکو آماده ام

آی اسپورت- لوئیس سوارز گفته که 100% آماده است و می تواند اولین بازی اش را در 25 اکتبر برای بارسلونا در ال کلاسیکو انجام دهد. اینب ازیکن اروگوئه ای تابستان با قراردادی به ارزش 86 میلیون یورو از لیورپول به بارسلونا پیوست. اما بعد از بازی بارسلونا با آیبار در لالیگا و سپس با آژاکس در لیگ قهرمانان، او می تواند به میدان برود. این بازی بین دو غول فوتبال اسپانیا بارسلونا و رئال مادرید انجام خواهد شد. سوارز که اخیرا در بازیهای ملی دوستانه تیمش اجازه بازی یافته بود، گفته است که بازی نکردنش هیچ تاثیری در آمادگی او نداشته و او حاضر است تا نقش تعیین کننده ای برای بارسلونا ایفا کند. سوارز اخیرا به همراه کریستیانو رونالدو برنده کفش طلای اروپا شد. آنها 31 گل در فصل گذشته به ثمر رسانده بودند.

او در این مراسم به خبرنگاران گفت:\" اینکه بازی اولم برای بارسلونا در سانتیاگو برنابئو باشد فوق العاده است. قبل از بازیهای اروگوئه نمی توانستم بازی کنم اما حالا احساس می کنم که از نظر فیزیکی در شرایط خوبی هستم. بیش از آنچه انتظار داشتم. 100% آماده هستم. وفق دادن خودم با بارسلونا مشکل نیست. من فقط می خواهم هر چه زودتر وارد زمین شده و لذت ببرم. سعی می کنم در برابر دروازه همان کاری را بکنم که سال گذشته برای لیورپول می کردم. اینکه آنچه مربیان از من می خواهند انجام بدهم و گلهای مهمی بزنم. می خواهم از همه هم بازیهایم در لیورپول تشکر کنم. همینطور از مربیان و هواداران که بدون آنها نمی توانستم به این موفقیت دست پیدا کنم. خانواده ام، همسرم سوفی و بچه هایم دلفی و بنیا که کنارم بودند و بزرگترین لذت زندگی من هستند. امیدوارم که بتوانم به گلزنی ادامه دهم. از همه شما به خاطر عشق و حمایتتان تشکر می کنم. این جایزه به همه شما هم تعلق دارد.

 سوارز همچنین گفت که به بردن جایزه به طور مشترک با برنده توپ طلای جهان کریس رونالدو که حالا رقیب بزرگی برای اوست، افتخار می کند:\" از نظر شخصی بردن چنین جایزه ای افتخار بزرگی است اما بدون همکاری هم بازی هایت نمی توانی به چنین موفقی دست یابی. به خود افتخار می کنم که این جایزه را با بازیکنی در مقیاس جهانی مشترکا برده ام.\"

     
آی اسپورت
2014-10-15 23:50:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر