فهرست

ده بیاسی: گارد امنیتی صربستان به آلبانیایی ها حمله کرد

آی اسپورت- بازی سه شنبه شب تیم های آلبانی و صربستان به علت درگیری نیمه تمام ماند. در حالی که بازی دو تیم در آستانه پایان نیمه اول 0-0 در جریان بود، شعله های آتش پرت شده به زمین توسط هواداران میزبان و پرچم سابق آلبانی که با کنترل از راه دور در بالای ورزشگاه به حرکت درآمده بود، بازی را نیمه تمام گذاشت. مشکلات سیاسی منطقه بالکان وقتی میتروویچ پرچم مذکور را از روی هوا به زمین پرت کرد بالا گرفت و دو تیم با هم درگیر شدند.

مسئولان تیم آلبانی اعلام کردند که نگران سلامت تیمشان هستند و بازی را ادامه نخواهند داد و بازی نیمه کاره ماند. ده بیاسی مربی ایتالیایی آلبانی فضا را برای آنها خطرناک خواند و گفت که امنیتی برای تیم او وجود نداشته است.

او به خبرنگاران گفت:\" تجربه وحشتناکی بود و چیزی که فکر نمی کردیم پیش بیاید، اتفاق افتاد. خوب بازی می کردیم. متاسفانه بعد از هجوم هواداران به درون زمین نمی توانستیم بازی را ادامه دهیم. باورنکردنی بود و خطر برای ما بسیار جدی به نظر می رسید. بازیکنان مورد حمله تمشاگران قرار گرفتند و موضوع غیرقابل باور این بود که پلیس امنیتی هم به بازیکنان ما حمله کرد. ورزشگاه بلگراد به هیچ وجه برای برگذاری چنین مسابقه ای مناسب نبود. ممکن است صربستان را 0-3 برنده اعلام کنند اما تصاویر به وضوح گویای همه چیز است. اوضاع به شدت خطرناک بود و ورزشگاه کاملا نامناسب بود.\"

مقامات صربستان ادعا کرده بودند که در این ماجرا مقصر نیستند اما یوفا حرف آنها را تایید نکرده و حرکات تماشاگران و ضعف امنیتی ورزشگاه را زیر سوال برده است. اما آلبانیایی ها از زیر بار مسئولیتشان فرار نکرده اند.

     
آی اسپورت
2014-10-16 00:15:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر