فهرست
اسین: اینزاگی شبیه آنچلوتی است
اسین: اینزاگی شبیه آنچلوتی است

اسین: اینزاگی شبیه آنچلوتی است

آی اسپورت- مایکل اسین، هافبک میلان، معتقد است شباهت های زیادی بین پیپو اینزاگی، سرمربی فعلی روسونری و کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال، وجود دارد.

اسین که 8 سال عضو چلسی بود، دو فصل در استمفوردبریج زیر نظر آنچلوتی کار کرد. اینزاگی از آغاز تابستان هدایت میلان را برعهده گرفته و همین مدت کوتاه کافی بود تا اسین شباهت هایی بین او و سرمربی سابقش ببیند.

او به توتواسپورت گفت:\" با مربیان زیادی کار کرده ام. از اینزاگی واقعا خوشم می‌آید. من را یاد آنچلوتی می‌اندازد. در زمین می‌خواهیم با تمام وجود بهترین بازیمان را به نمایش بگذاریم.\"

اسین همچنین در مورد ارتباط با مربیان سابقش، گفت:\" گاهی با مورینیو صحبت می‌کنم. به هم پیغام می‌دهیم و راجع به فوتبال حرف می‌زنیم. همچنان رابطه ی نزدیکی داریم. حتی با سیدورف نیز همیشه در ارتباط هستم.\"

به تازگی شایعاتی در مورد ابتلای این ستاره غنایی به ابولا منتشر شد اما او اعلام کرد که با شنیدن این خبر فقط خندیده است:\" من در خانه استراحت می‌کردم و تلویزیو نگاه می‌کردم که دیدم تلفنم زنگ خود. دکتر تراوانا (پزشک میلان) بود. او از من پرسید که آیا ابولا دارم و من گفتم البته که نه. او درباره ی اخبار جدید صحبت کرد و با هم خندیدیم. شرایط جدی ای بود البته خود به خود حل شد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-16 13:06:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر