فهرست
کریمی: با تیم اصلی بنفیکا مسابقه دادیم/ از روی شکم سیری بازی نمی کنیم/ هیچ تیمی به ایران نمی آید!
کریمی: با تیم اصلی بنفیکا مسابقه دادیم/ از روی شکم سیری بازی نمی کنیم/ هیچ تیمی به ایران نمی آید!

کریمی: با تیم اصلی بنفیکا مسابقه دادیم/ از روی شکم سیری بازی نمی کنیم/ هیچ تیمی به ایران نمی آید!

آی اسپورت- کاروان تیم ملی امروز در پایان اردوی پرتغال وارد ایران شد. علی کریمی یکی از افرادی بود که به محض ورود به ایران، به شدت مورد توجه رسانه ها قرار داشت. او در مورد این اردو صحبت هایی را با فارس انجام داده است. 

کی روش راضی بود

در همه جای دنیا تیم‌های ملی این اردوها را برگزار می‌کنند. در مورد اهدافی که کادر فنی داشته من نمی‌توانم صحبت کنم به نظر شما آیا صحبت در این رابطه باید توسط من انجام شود؟ تیم سرمربی دارد و او باید از اهداف و برنامه‌هایی که در این اردو داشته صحبت کند. طبیعتاً کی‌روش از این اردو راضی بوده و شرایط خوبی داشته و من هم امیدوارم این تمرینات برای بازیکنان مفید بوده باشد.

با تیم اصلی بنفیکا بازی کردیم

 تیم ملی ایران همیشه با  مشکل دیدارهای تدارکاتی روبه‌رو بوده و در زمان ما هم همواره از این مسئله رنج می‌بردیم. امیدوارم همه دست به دست هم دهیم که این مشکل برای یک بار هم که شده حل شود. معمولاً قبل از تورنمنت‌های بزرگ این مسائل مطرح می‌شود. تیم بنفیکا که با آن در یک دیدار دوستانه روبرو شدیم تمام بازیکنان خارجی خود را در اختیار داشت و تنها تعدادی از نفرات این تیم که در تیم ملی پرتغال حضور دارند به میدان نرفتند در حالی که این بازی به طور کامل فیلمبرداری نشده بود نمی‌دانم بعضی ها با استناد به چه چیزی می‌گویند که تیم دوم بنفیکا مقابل ایران حاضر شده است.  بنفیکا تمامی بازیکنان خود را داشت و تنها نفرات این تیم در تیم ملی پرتغال غایب بودند.

کی روش مثبت نگاه می کند

 هر روزی که کنار کی‌روش هستم یک تجربه تازه است و اگر بخواهم به این کار ادامه دهم در آینده می‌تواند کمک زیادی به من کند. کی‌روش همیشه مثبت نگاه می‌کند و مثبت مسائل را بیان می‌کند. من هم نیاز به زمان دارم تا بتوانم در آینده راجع به این مسئله صحبت کنم.

پایه های شکسته

 ما همیشه می‌گذاریم اتفاقات بیفتد سپس در مورد آن صحبت کنیم و این کار به نوعی نوش‌دارو بعد از مرگ سهراب است. باید خیلی قبل‌تر از شروع مسابقات تیم های پایه برنامه‌ریزی قوی‌ای داشته باشیم.

هی تیمی به ایران نمی آید! 

اگر فکر می‌کنید ما از روی شکم سیری یا هر چیز دیگری بازی می‌کنیم شماها که یک را بهتر از دو تشخیص می‌دهید بازی جور کنید. این مشکل 4 سال اخیر فوتبال ما است. هیچ تیمی اینجا نمی‌آید، تیم‌های آفریقایی هم برای آمدن پول زیادی می‌خواهند. مشکلات ما یکی دوتا نیست؛ تمامی بازیکنان بنفیکا به غیر از نفرات ملی‌پوش این تیم در این بازی حضور داشتند. فیلم این بازی را داریم. خواهش می‌کنم چیزی را که نمی دانید به مردم اطلاع رسانی نکنید. چرا که مردم از مسائل اطلاع ندارند و از رسانه‌ها اخبار را دریافت می‌کنند که این باعث می‌شود که اطلاعات غلط بگیرند.

سرمربی به زودی برمی گردد

 کی‌روش به آفریقای جنوبی سفر کرده است و 4-5 روز دیگر به ایران باز می‌گردد.

     
آی اسپورت
2014-10-16 13:19:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر