فهرست
گیگز: فن خال با فلسفه منچستریونایتد هماهنگ است
گیگز: فن خال با فلسفه منچستریونایتد هماهنگ است

گیگز: فن خال با فلسفه منچستریونایتد هماهنگ است

آی اسپورت- رایان گیگز، کمک مربی منچستریونایتد، معتقد است که لوئی فن خال کاملا با فلسفه این باشگاه هماهنگ است و می تواند این باشگاه را به موفقیت برساند.

بعد از یک فصل فاجعه بار با هدایت دیوید مویس، فن خال در ابتدای تابستان هدایت شیاطین سرخ را برعهده گرفت. یونایتدها در این فصل نتایج چندان درخشانی کسب نکردند اما گیگز معتقد است توانایی فن خال در بازی گرفتن از بازیکنان جوان می تواند آنها را به جایگاه مورد نظرشان برساند.

او به خبرنگاران گفت:\" فلسفه ی منچستریونایتد این است که همیشه بازیکنان جوان جذاب را بازی دهید و هواداران این را می‌خواهند و باشگاه هم می‌خواهد. بله، روی بازیکنان کلاس جهانی هزینه ی زیادی می‌شود ولی همچنین باید به بازی دادن به جوانان هم توجه داشت. از دوران پسران بازبی تا به حال، همیشه بازیکنان جوان در این تیم، فرصت داده شده اند. این چیزیست که یونایتد انجام داده و همیشه هم انجام خواهد داد.\"

مسلما هزینه ی زیادی در این فصل انجام دادیم. فکر می‌کنم بازیکنان جدید به خوبی در تیم جا افتاده اند و تیم بسیار شگفت انگیز و جذاب شده است. در رده ی چهارم قرار داریم و سعی می‌کنیم که پیشرفت کنیم. چند هفته ی سخت پیش رو داریم، اول وست بروم و سپس چلسی و سیتی.\"

     
آی اسپورت
2014-10-16 13:17:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر