فهرست
واکنش تند صادقیان و خانزاده به صحبت های بحث برانگیز سیاسی!
واکنش تند صادقیان و خانزاده به صحبت های بحث برانگیز سیاسی!

واکنش تند صادقیان و خانزاده به صحبت های بحث برانگیز سیاسی!

آی اسپورت- شب گذشته حمیدرضا سیاسی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در اردوی سرخ‌پوشان در هتل لاله تهران حاضر شد و با بازیکنان پرسپولیس پیش از دیدار مقابل تیم کارگر بنه‌بندرگز بوشهر دیدار کرد. این دیدار البته باعث به وجود آمدن حاشیه‌هایی هم شد.

 رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که نشان داده علاقمند است در حوزه‌های گوناگون فعالیت کند دیشب برای بازیکنان پرسپولیس در خصوص مسائل فنی هم صحبت کرد که این صحبت‌های او واکنش‌هایی را به همراه داشت!

سیاسی در جمع بازیکنان در ابتدا از پیام صادقیان انتقاد کرد که چرا با خواننده زیرزمینی که روز سه‌شنبه در تمرین پرسپولیس حاضر شده بود عکس یادگاری گرفته که بازیکن جوان پرسپولیس به رئیس هیأت مدیره این باشگاه پاسخ داد که دلم خواست که این کار را انجام دادم. اگر او باز هم به تمرین بیاید باز با او عکس می‌گیرم!

سیاسی در ادامه صحبت‌هایش از نبودن حسین ماهینی و اینکه دفاع راست پرسپولیس آسیب‌پذیر شده صحبت کرد که این صحبت‌های او که وارد فاز فنی شده بود با واکنش محمدرضا خانزاده روبه‌رو شد.

مدافع جوان پرسپولیس در پاسخ به سیاسی که از پست دفاع راست پرسپولیس اظهار نارضایتی کرده بود گفت که یعنی می‌خواهید بگویید من ضعیفم که دفاع راست مشکل دارد؟!

سیاسی وقتی با واکنش‌های این دو بازیکن جوان روبه‌رو شد ترجیح داد که بیشتر از این وارد مسائل فنی نشود. هر چند که او صحبت‌هایی درباره وضعیت خودش هم انجام داد که این صحبت‌ها البته واکنشی در پی نداشت.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز و از ساعت 16:50 در ورزشگاه آزادی و در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان تیم بندر بنه‌گز بوشهر خواهد بود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-16 13:56:11
نظر دهید
۱ نظر
امیرعلی
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۱۸
آب که سربالا بره قورباغه ابواتا میکنه، خدا به داد این پرسپولیس برسه اینا با این تیم و بازیکن های پررو و مدیریت بی عرضه میخوان برن آسیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر