فهرست
غیبت اسکوچیچ در نشست مطبوعاتی فولاد
غیبت اسکوچیچ در نشست مطبوعاتی فولاد

غیبت اسکوچیچ در نشست مطبوعاتی فولاد

آی اسپورت- نشست مطبوعاتی امروز فولاد یک روز پیش از دیدار این تیم در رقابت های جام حذفی، بدون حضور اسکوچیچ برگزار شد. کوروش بختیاری زاده در این جلسه پاسخگوی سوال های خبرنگارها بود. 

آن ها ناشناخته هستند

 ما به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم. سعی کردیم بازی‌های پارسه را آنالیز کنیم. بازی آخر آنها را بررسی کردیم، در هر صورت آنها تیم ناشناخته‌ای هستند و نشان داده‌اند که در لیگ دسته اول بسیار خوب و قدرتمند ظاهر شده‌اند. مطمئناً بازی آسانی نخواهیم داشت اما در صدد هستیم از ضعف حریف بهترین استفاده را ببریم و در این بازی به برتری برسیم تا به مرحله بعدی جام حذفی صعود کنیم.

تعطیلی تاثیری نداشته است

 تعطیلی مسابقات تأثیری بر آمادگی بازیکنان نداشته است. ما توانسته‌ایم در این مدت آمادگی خود را حفظ کنیم. تنها دو بازیکن ما که همراه تیم ملی بودند امروز به تهران رسیده‌اند و چاگو هم در این مدت مصدوم بود و ما برای بازی فردا او را در اختیار نداریم.


خواه ناخواه از جوان ها استفاده می کنیم
امسال تیم ما به گونه‌ای بسته شده است که خواه ناخواه باید از جوان‌ترها استفاده کنیم و تأکید اصلی ما چهار پنج بازیکن تازه‌وارد هستند. در نیمکت‌ هم بازیکنان جوانی داریم. با گذشت زمان در جام حذفی و در ادامه لیگ به آنها هم میدان خواهیم داد.


تیم ما متضرر شد
 در این مورد نظر خاصی ندارم زیرا شروع جریانات را نمی‌دانم اما باید بگویم که تیم ما از این موضوع متضرر شد. ما به قانون احترام می‌گذاریم اما در مورد سایر مسائل نمی‌توانم صحبت کنم. من از رده نوجوانان در تیم فولاد بودم از همان رده سعی کردیم که بازیکن‌سازی کنیم و در ادامه هم این روند را دنبال خواهیم

     
آی اسپورت
2014-10-16 14:07:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر