فهرست

کفاشیان: دوربین ها حق ورود به ورزشگاه ها را ندارند/ تیم های پایه دوباره در مسابقات شرکت کنند نتایج بهتری می گیرند

آی اسپورت- علی کفاشیان ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابات هیئت فوتبال خراسان رضوی در جمع خبرنگاران، با اشاره به نتایج تیم‌های جوانان و رده پایه کشورمان اظهار کرد: فدراسیون تمام امکانات لازم را در اختیار تیم جوانان قرار داده بود و از این لحاظ کمبودی نداشیتم و با توجه به نتایج کسب شده تغییرات گسترده‌ای در تیم‌های پایه شکل می‌گیرد.

وی افزود: البته این نکته را نباید فراموش کرد که تیم‌های امید و جوانان ما به دلیل اشتباهات فاحش در این رقابت‌ها شکست خوردند و اگر مجددا برابر رقبا صف آرایی کنند این نتایج شکل نمی‌گیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: باید بپذیریم که رقبای ما سرمایه گذاری زیادی انجام داده‌اند اما با تمام این تفاسیر همچنان در آسیا به عنوان تیم اول حضور داریم.

کفاشیان به رد شایعه برکناری دبیرکل فدراسیون فوتبال پرداخت و گفت: بدون توجه به شایعات به دنبال بسترسازی هستیم و آقای نبی نیز به صورت قانونی در این سمت حضور دارند.

وی از سفر یکشنبه خود به مالزی با هدف بررسی مباحث مربوط به چشم‌انداز فوتبال قاره آسیا خبر داد و تاکید کرد: قرار است در جلسه کمیته اصلاح ساختار فوتبال آسیا، در قالب یک گروه پنج‌نفره مباحث مربوط به چشم‌انداز قاره را دنبال کنیم.

کفاشیان درباره ورود دوربین های تلویزیونی به ورزشگاه ها گفت:با توجه به اینکه تاکنون سازمان لیگ با صداوسیما برای حق پخش تلویزیونی به توافق نرسیده است در صورتی که تا هفته دوازدهم نیز این توافق حاصل نشود، دوربین‌های تلویزیونی اجازه حضور در استادیوم‌ها را ندارند. البته برای دیدارهای جام حذفی مشکلی بابت حضور دوربین‌ها وجود نخواهد داشت.

وی در پاسخ به سؤالی درباره انتقاداتی که به مدیریت کفاشیان وارد شده و مسائل تیم جوانان گفت: ان‌شاءالله برنامه‌ریزی مناسبی در این زمینه صورت می‌گیرد.

کفاشیان با اشاره به اینکه در این زمینه با وزیر ورزش دیدار داشته است، گفت: با وزیر ورزش دو ماه و نیم است که دیداری نداشته‌ام.

وی به تدوین برنامه 100 صفحه‌ای برای پیشرفت فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: در همین راستا با کنفدراسیون فوتبال آسیا در ارتباط هستیم.

 

     
آی اسپورت
2014-10-16 14:29:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر