فهرست

قنبری: ساموئل به ایران آمده اما با ما تمرین نمی کند/ رحمتی در بازی با بهمن غایب است

آی اسپورت- غیبت سرمربی های لیگ برتری در جلسه های کنفرانس مطبوعاتی جام حذفی دیگر دارد تبدیل به عادت می شود. پس از اسکوچیچ، منصور ابراهیم زاده نیز ترجیح داد دستیارش را به کنفرانس مطبوعاتی بفرستد. کریم قنبری در مورد شرایط این روزهای پیکان با خبرنگارها گفت و گو کرد. 

رحمتی به مسابقه نمی رسد 

ما اولین بازی خود را در جام حذفی برگزار می‌کنیم. سعی می‌کنیم این رقابت‌ها را جدی بگیریم با توجه به اینکه یک تیم می‌تواند با 5 بازی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند شرایط بسیار خوبی دارد که بتوانیم در این رقابت‌ها موفق باشیم. رحمتی را به علت سرماخوردگی در اختیار نداریم و آرمان قاسمی هم به دلیل شکستگی از ناحیه دست برای ما بازی نخواهد کرد. سایر بازیکنانمان آمادگی کامل را دارند.

شیرازی ها مشکل ساز می شوند

 بهمن از لیگ دسته دو وارد جام حذفی شده. تیم‌های شیرازی همواره بازی‌های خوبی انجام می‌دهند در حال حاضر هم جای نماینده آنها در لیگ برتر خالی است. آنها برای هر تیمی مشکل‌ساز می‌شوند با توجه به اینکه بهمن شیراز به دنبال گل نخوردن است و می‌خواهد کار را برای ما سخت کند اما تلاش می کنیم در این دیدار نتیجه بگیریم. شناخت نسبی از آنها داریم و امیدوارم که بازی خوبی را شاهد باشیم.

ساموئل تمرین نمی کند

ساموئل روز گذشته به ایران آمد اما به دلیل اینکه مدتی در تمرینات حضور نداشت و بازگشتش دیر شده بود باید صحبت‌های لازم را با او انجام دهیم در حال حاضر در تمرینات ما شرکت نمی‌کند.

فاصله تیم ها کم شده است

 مرحله یک شانزدهم نهایی اولین بازی تیم‌های لیگ برتری است اما قطعا سایر تیم‌ها هم با قدرت در این مسابقات شرکت می‌کنند. در کشورهای پیشرفته دنیا هم دیده‌اید که تیم‌ها با مشکل روبرو می‌شوند درست است که تیم‌هایی از لیگ دو و یا سه در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند اما دیگر دست و پا بسته نیستند. مثل سابق نیست که این تیم‌ها فقط برای بازی‌ها خود را آماده کنند. در جام جهانی هم دیدید که تیم‌ها فاصله کمی با یکدیگر داشتند.

     
آی اسپورت
2014-10-16 15:32:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر