فهرست

الخلیفی: کاوانی یکی از بهترین مهاجمان دنیاست

آی اسپورت- رئیس باشگاه پاریس سن ژرمن ناصر الخلیفی که برای آوردن کاوانی به باشگاهش 64 میلیون یورو هزینه کرده، گفت که کاوانی یکی از بهترین مهاجمان دنیاست. ادینسون کاوانی پس از سه فصل موفق در ناپولی که او را در حد بهترین مهاجمان اروپا مطرح کرد، به پاریس سن ژرمن پیوست اما در 15 ماه اول بازی اش نتوانسته در این باشگاه موفق ظاهر شود. این بازیکن 27 ساله به علت حضور زلاتان در این تیم همیشه نقش گلزن دوم این تیم را داشته و بیشتر در گوش بازی می کرده است هنوز تحت حمایت رئیس باشگاه پی.اس.جی است.

او به له پاریزین گفت:\" ما به دنبال بهترین مهاجمان دنیا می گشتیم و به همین دلیل ادینسون را به خدمت گرفتیم. همه باید بدانند که پی.اس.جی خانه اوست و تا هر وقت که ممکن باشد اینجا خواهد ماند. او عاشق پاریس است و دلایل زیادی دارد که اینجا بماند.\"

کاوانی در بازی های دوستانه تیم اروگوئه در برابر عمان وعربستان استراحت داده شد و بازی نکرد. کاوانی این دو هفته را در کمپ تمرینی پاریس سن ژرمن باقی ماند تا روی اعتماد به نفس او کار شود.

الخلیفی در ادامه گفت:\" کاوانی یک بازیکن عالی و فوق حرفه ای است. او در موقعیت ها نبوغ آمیز عمل کرده و تلاش زیادی برای تیم می کند. او به خودش و آمار گلزنی اش فکر نمی کند. با یک نگاه ساده به انگیزه او در زمین می بینید که او 100% تلاشش را در زمین می کند. او بازیکنی تهاجمی است اما در دفاع خیلی شرکت می کند. کاوانی یک مبارز واقعی است که حاضر است برای پی.اس.جی بمیرد. من مثل همه بازیکنانم از او تمام و کمال حمایت می کنم. هواداران کاوانی را دوست دارند زیرا می دانند که او هرگز نا امیدشان نمی کند. او با تعهدش این حمایت را به دست آورده است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-16 20:58:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر