فهرست

پاپی: آمار من ناامیدکننده است/ نباید خودمان را با برد پرسپولیس گول بزنیم!

آی اسپورت- کمی پیش از چهره شدن احسان حاج صفی در سپاهان، حسین پاپی یکی از دست پرورده های آکادمیِ باشگاه به شمار می رفت که توانسته بود با درخشش در سطوح پایه، راهش به سمت تیم اصلی را هموار کند. پاپی در این سال ها به اندازه جاج صفی پیشرفت نکرده اما همچنان جایگاه ثابتی در ترکیب سپاهان دارد. گفتگوی جالب این بازیکن با ورزش3 را بخوانید. 


کیفیت مهم است نه کمیت

در فصل چهاردهم فقط یک بازی کنار سپاهان نبودم که آن هم داربی بود، آن هم به دلیل سرماخوردگی نتوانستم بازی کنم ولی من اعتقاد دارم که کمیت مهم نیست، کیفیت بازیکن اهمیت دارد. پارسال مهدی شریفی در کل 10، 15 بازی برای سپاهان به میدان رفت اما کلی هم گل زد.

باید از خدایم باشد در سپاهان بمانم

باید بگویم که من هیچ وقت از سپاهان نخواهم رفت مگر اینکه من را از این تیم بیرون کنند، سپاهان تیم شهر من است و باید از خدایم باشد که در این تیم توپ بزنم. من حتی اگر پیشنهادهای میلیاردی از تیم های خوب داشته باشم نمی‌ روم چون در سپاهان چیزهایی داریم که حاضر به معاوضه آنها نیستم. مهمترین چیزی که در اینجا داریم آرامش است. من که با خودم تعارف ندارم ممکن است یک روزی به من هم بگویند دیگر نمی‌ خواهیمت برای مثال مهدی کریمیان بازی های خیلی خوبی انجام داد اما آخر فصل به او گفتند خوش آمدی، سیاست باشگاه هر ساله متفاوت است و من به اینکه همیشه در سپاهان بمانم مطمئن نیستم اما اگر روزی بیرونم کنند مجبورم تیم دیگری انتخاب کنم.

آمار من ناامیدکننده است

امسال تنها 2 پاس گل داده ام و به خاطر این آمار متاسف هستم. البته چند باری پاس داده ام اما با بی دقتی هم تیمی هایم به بیرون رفته است ولی برعکس این قضیه هم وجود دارد، چندباری پاس های بدی داده ام اما از خوش شانسی ام تبدیل به گل شده است.

تیم های جام حذفی پدیده اند

به نظر من امسال بهترین عملکردم در بازی با پدیده بوده و انشاالله در گل گهر سیرجان هم باشد. تیم های لیگ یک و دویی همیشه سرشار از انگیزه هستند، همین پارسال بود که ما در جام حذفی به نفت آبادان باختیم. تازه باید چند گل دیگر هم از آنها می‌خوردیم. امیدوارم اگر در بازی با گل گهر سیرجان لایق برد بودیم پیروز شویم چون اگر بد بازی کنیم و ببریم آن وقت یک جای دیگر و در یک بازی دیگر تلافی اش سرمان در می‌ آید و ممکن است اگر هم خوب بازی کنیم ببازیم. من به این مساله اعتقاد دارم.

فقط بازی کنم دیگر کجایش مهم نیست

من در سپاهان در پست های دفاع و هافبک راست، هافبک نفوذی، هافبک چپ بازی کرده ام و بیشتر اوقات کنار حاج‌صفی بودم که خیلی سال است با هم همبازی هستیم. من راحت تر هستم که هافبک راست باشم اما آقای فرکی هر جا به من بازی دهد از او ممنون هستم فقط بازی کنم دیگر کجای زمین مهم نیست.

مهاجمان سپاهان تراز اول هستند

من و سایر هافبک ها با تمامی مهاجمان راحت هستیم و برایمان فرقی نمی‌ کند که جلویمان چه کسی بازی کند. همه مهاجمان ما تراز اول هستند، برای مثال همین وریا غفوری که خوب کار کرد و به تیم‌ملی دعوت شد، البته شاید حق او بوده که سال های قبل دعوت شود اما فکر می‌ کنم حالا که به سپاهان آمده بیشتر دیده می شود.

این فصل خوب نبوده ام

من اگر بخواهم تیم خودمان را با سایر تیم ها مقایسه کنم از نظر نفرات و کیفیت بازی خیلی خوب هستیم ولی دو، سه تیم دیگر هم هستند که از لحاظ فنی خوب کار می‌ کنند و آن هم تیم های تراکتور و استقلال هستند. بازی های سایپا را هم تا به حال ندیده ام باید جلوی آنها بازی کنم تا بتوانم خوب قضاوت کنم. سپاهان امسال نوسان زیاد داشته، خود من این فصل خوب نبودم اگر دیگران می‌ گویند خوب بازی کرده ام نظر لطفشان است ولی من باید بهتر از این ها باشم اگر من سرحال نباشم روی عملکرد کلی تیم تاثیر منفی می‌ گذارم.

نباید خودمان را با برد پرسپولیس گول بزنیم

ما فعلا کار خاصی نکرده ایم که بخواهیم به آن مغرور شویم. به باخت مقابل نفت‌تهران یا مساوی در زمین ملوان نمی‌توان افتخار کرد، همین برد مقابل پرسپولیس اگر بازیکنان حریف جلو می‌ آمدند شاید نتیجه یک بر صفر به نفع آنها تمام می‌ شد، خب معلوم است اگر بارسلونا هم جلوی سپاهان از 18 قدم خود این ورتر نیاید آنها را شکست می‌ دهیم. تفکرات حمید درخشان اینطور بود که جلوی ما مساوی بگیرند. اگر آنها به قصد برد می‌ آمدند شاید ما بازنده آن بازی بودیم. نباید خودمان را با این بردها گول بزنیم، از نظر من تا اینجای فصل افتخار خاصی کسب نکرده ایم اما مطمئن باشید که به دست می‌ آوریم، گفتم ما تیم خوبی داریم اما نوسان هم داشته ایم. از الان به قهرمانی در جام حذفی یا لیگ‌برتر فکر نمی‌ کنیم می‌ خواهیم شمرده شمرده جلو برویم و به هر بازی به حکم فینال نگاه کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-16 15:54:48
نظر دهید
۱ نظر
Sajjad
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
زنده باد حسین پاپی وفادار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر