فهرست

روبرتو مارتینز: لوکاکو به استراحت نیاز ندارد

آی اسپورت- در حالی که به نظر می رسد لوکاکو برای بازگشت به فرم ایده آلش نیاز به استراحت داشته باشد اما روبرتو مارتینز قصد ندارد که به وی استراحت بدهد. این بازیکن تیم ملی بلژیک فصل پیش و قبل از شروع جام جهانی بازیکن چلسی بود و به صورت قرضی در اورتون بازی می کرد. او فصل خوبی را پشت سر گذاشت و در 33 بازی اش برای اورتون 15 بار برای تیمش گلزنی کرد. در ماه جولای باشگاه اورتون در ازای 35 میلیون یورو قرارداد او را دائمی کرد اما او در این فصل شروع خوبی نداشته و در 10 بازی برای باشگاهش تنها 2 گل به ثمر رسانده است.

در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه به مارتینز گفته شد که لوکاکو بعد از جام جهانی زمان کافی برای استراحت نداشته است و باید به او فرصت داده شود.

او در جواب گفت:\" روملو هنوز برای رسیدن به فرم ایده آلش تلاش می کند و این مسئله درباره همه بازیکنانی که از جام جهانی بازگشته اند صادق است. فکر می کنم که او تلاش خارق العاده ای کرده تا بتواند خودش را به بازی های ما برساند. او بازی های زیادی انجام داده و احتمالا انگیزه بالایش باعث می شود که زیاد به استراحت فکر نکند. در طول هفته های آینده ما همه آنچه که او برای رسیدن به فرم ایده آلش نیاز دارد به وی خواهیم داد. وقتی بازیکنی از جام جهانی برمی گردد نیاز به زمانی برای استراحت دارد. من فکر می کنم که روملو در حال حاضر نیاز دارد که بازی کند و خودش را در شرایط مسابقه آماده کند و ما هم به او نیاز داریم. ما نمی توانیم که به او یک دوره استراحت بدهیم و این مسئله کمکی هم به او نخواهد کرد. فکر می کنم که او در سطح خوبی از آمادگی قرار دارد، اما مسئولیت ما در باشگاه این است که او را به آمادگی کامل برسانیم تا او بتواند از فوتبالش لذت ببرد. چیزی که در مورد او خیلی دوست دارم انگیزه اش است. او می خواهد که در زمین باشد و به تیم کمک کند و از هر فرصتی که در اختیارش باشد استفاده می کند.\"

     
آی اسپورت
2014-10-16 21:48:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر