فهرست

آزارد: انتقاد مورینیو مرا بازیکن بهتری کرد

آی اسپورت- ادن آزارد فصل گذشته تحت هدایت ژوزه مورینیو درخشش زیادی داشت، هرچند او هم بی‌عیب‌ونقص نبود و پس از شکست چلسی در برابر اتلتیکو در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، مورینیو علناً به او خشم گرفت. با این حال، آزارد می‌گوید که احترام زیادی برای مربی‌اش قایل است.

آزارد 23 ساله می‌گوید: «احترام زیادی برای او قایل ام ـ او بهترین مربی دنیا ست ـ و به من کلی اعتمادبه‌نفس می‌دهد. حتی بعد از یک بازی بد هم دوباره مرا انتخاب می‌کند. او با گفتن این‌که «امروز با ده یار بازی می‌کردیم» [پس از بازی با اتلتیکو] کنایه‌ی کوچکی به من زد، اما دیگر از آن فراتر نرفت. مرا به حال خودم گذاشت و دیگر به انتقاد کردن ادامه نداد.» او درباره‌ی انتقاد علنی مورینیو اضافه می‌کند: «اولین بار بود که چنین چیزی را از یک مربی می‌دیدم. بقیه سعیشان این بود که از من حمایت کنند. او واقعاً می‌خواهد که استعدادهای بالقوه‌ی من به شکوفایی برسد و هر کاری می‌کند تا این اتفاق بیافتد.»

او همچنین می‌گوید داغ‌ترین مشاجره‌ها بین مورینیو و بازیکنانش پشت درهای بسته اتفاق می‌افتد و ترس از به خشم آوردن مورینیو، تیم را وامی‌دارد با همه‌ی وجود بازی کنند. «وقتی او آمد ترسی نداشتم. نگرانی من فقط این بود که وقتی او از من انتقاد می‌کند استرس می‌گیرم یا نه. اولین بازی‌هایم در اردوی آسیا با او را یادم هست. او یکی دو بار تا حد مرگ مرا پیش برد، بعدش فکر کردم «اوکی، این سبک مورینیو اه». وقتی توی چشم‌های شما نگاه می‌کند، احساس سیبل بودن به‌تان دست می‌دهد و آن لحظه اصلاً حس خوبی ندارد. اگر 100 درصد خودتان را در زمین نگذارید، می‌دانید که او به این راحتی از خیر موضوع نمی‌گذرد و این آزارتان می‌دهد. تا به حال جر و بحث‌های اساسی هم در لباس‌کنی در گرفته است، اما پشت درهای بسته باقی می‌ماند. دیدنش بامزه است ـ البته به شرطی که درباره‌ی خود شما نباشد!»

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-16 16:34:10
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۰:۰۱
جووووووووووووووون !!! ..... جمله آخرش خیلی سینمایی بووووووود ..... " دیدنش بامزه است ـ البته به شرطی که درباره‌ی خود شما نباشد!"
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر