فهرست

پلاتینی وحشت زده از جنجال صربستان

آی اسپورت- رئیس یوفا میشل پلاتینی گفت که از اتفاقاتی که سه شنبه شب در دیدار تیم های صربستان و آلبانی پیش آمده وحشت زده شده است. بازی در حالی که بدون گل پیگیری می شد قطع شد. هواداران آلبانی به علت سابقه طولانی مشکلات سیاسی دو کشور از حضور در این دیدار منع شده بودند اما آنها به ورزشگاه آمده بودند. در آستانه پایان نیمه اول پارچه ای را که روی آن پرچم آلبانی و کوزووو بود راهی زمین بازی کردند که این موضوع باعث ایجاد درگیری شد.

استفان میتروویچ این پرچم را گرفت و روی زمین انداخت که این موضوع با عکس العمل بازیکنان آلبانی روبرو شد. بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند و هوادارن میزبان پس از آن به بازیکنان تیم میهمان حمله کردند. داور مسابقه بلافاصله بازی را قطع کرد و پس از آن پلاتینی از وقایع پیش آمده ابراز انزجار کرد.

او گفت:\" اتفاقاتی که افتاده غیر قابل بخشش و وحشتناک است. ما منتظر دریافت گزارشات دقیق بازی هستیم تا در این باره تصمیمات لازم را اتخاذ کنیم. تصور کنید که در آن هواپیمای بدون سرنشین به جای پرچم بمب بود. اتفاقاتی که در بلگراد افتاد غم انگیز است و تنش های سیاسی دو کشور بسیار خطرناک است. به این دلیل ما باید حواسمان را به بازی های اینچنینی به شدت جمع کنیم.\"

بعد از این بازی بازیکن تیم ملی صربستان و باشگاه چلسی برانیسلاو ایوانوویچ گفت که اتفاقاتی که افتاده را نمی تواند باور کند اما لوریک کانا کاپیتان آلبانی گفت که مقصر اصلی نیمه تمام ماندن بازی تماشاگران صرب بوده اند.

     
آی اسپورت
2014-10-16 21:52:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر