فهرست

لوکاس سیلوا: انتقال به رئال مادرید برایم افتخار است

آی اسپورت- رسانه‌های اسپانیایی طی هفته‌ی گذشته از علاقه‌ی رئال مادرید برای جذب لوکاس سیلوا هافبک دفاعی 21 ساله‌ی تیم کروزیروی برزیل صحبت کرده‌اند. گفته می‌شود مسوولان باشگاه اسپانیایی این بازیکن را به عنوان جانشین سامی خدیرا در نظر گرفته‌اند که به احتمال زیاد در ژانویه به آرسنال یا چلسی خواهد پیوست. سیلوا اولین بازی خود برای کروزیرو را در سال 2012 انجام داد و در قهرمانی این تیم در سال 2013 نقشی اساسی ایفا کرد. او حالا اگرچه تمایل خود برای پیوستن به رئال را مخفی نمی‌کند، اما می‌گوید همچنان روی باشگاه فعلی‌اش تمرکز دارد.

 

او در گفتگو با مارکا گفته است: «البته که دوست دارم برای رئال بازی کنم. این یک افتخار است. اما برای این‌که این اتفاق بیافتد، اول باید بین باشگاه‌ها توافقی حاصل شود. من بازیکن کروزیرو هستم و احترام زیادی برای باشگاهم قایل ام. اگر باشگاهی مثل رئال مادرید به سراغ من بیاید، روی آن‌ها را زمین نمی‌اندازم. وقتی باشگاهی مثل رئال شما را بخواهد، احساس غرور و خوشحالی می‌کنید.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-16 17:54:39
نظر دهید
۱ نظر
karol&elena
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
النا:همینجاجات خوبه.بمون ازت حمایت میکنم به عنوان یه ر..مادریدی.کارول:برو اینجاحیف میشی.رونالدوبفهمه ازش بهتری کارتویکسره میکنه به عنوان یه بارسایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر