فهرست

ونگر: آرسنال در ژانویه به یک مدافع نیاز دارد

آی اسپورت- سرمربی آرسنال اعلام کرد از آنجا که نتوانسته در تابستان مدافع مورد نظرش را به خدمت بگیرد، به محض باز شدن پنجره نقل و انتقالات در زمستان اقدام به این کار خواهد کرد. آرسنال پس از این که اجازه داد کاپیتانش توماس فرمائلن با یک قرارداد 20 میلیون یورویی به بارسلونا بپیوندد، تنها با 6 مدافع فصل را آغاز کرد. آرسنال می خواست با 10 میلیون یورو کنستانتینوس مانولاس را به خدمت بگیرد که او به علت مسائل شخصی رم را به آرسنال ترجیح داد. حالا آرسنالی ها در فکر این هستند که هر طور شده در زمستان یک مدافع دیگر را به خدمت بگیرند.

آرسن ونگر گفت:\" ما در فصل نقل و انتقالات خیلی خوب کار کردیم. سعی کردیم یک مدافع دیگر به خدمت بگیریم که موفق نشدیم. ولی سعی می کنیم در ژانویه این کار را انجام دهیم.\"

سرمربی آرسنال که تیمش باز هم درگیر مصدومیت های پیاپی شده گفت که آنها تصمیم دارند که وضعیت کادر پزشکی تیم را نیز تقویت کنند.

او در این باره گفت:\" ما می خواهیم اقدامات پیشگیرانه کادر پزشکیمان را تقویت کنیم. ما همچنین روی جنبه روانی هم کار خواهیم کرد. این موضوع برای بازیکنانی که به باشگاه می پیوندند خیلی مهم است. می خواهیم تیمی انگلیسی تر بسازیم. ما چندین بازیکن انگلیسی خوب در اختیار داریم و در مسیر درستی حرکت می کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-16 22:28:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر