فهرست

رئیس باشگاه اینتر: تعداد تیم های لیگ قهرمانان باید افزایش پیدا کند

آی اسپورت- اریک توهیر رئیس باشگاه اینتر گفت که افزایش تعداد تیم های لیگ قهرمانان پیشنهاد خوبی است. زیرا در این صورت ملل بیشتری می توانند تیم های قدرتمندشان را به لیگ قهرمانان بفرستند. در ابتدای هفته اومبرتو گاردینی گفته بود که میلان باید برای حضور در لیگ قهرمانان وایلد کارت دریافت کند و به خاطر موفقیت های پیشینش در این رقابتها حضور داشته باشد. پیشنهادی که مورد تمسخر واقع شد.

این بار اریک توهیر به لا گازتا دللو اسپورت گفت:\" ایتالیا، انگلیس، فرانسه و اسپانیا بزرگترین کشورها در دنیای فوتبال هستند. رسیدن به لیگ قهرمانان برای باشگاههای این کشورها بسیار مهم است و باعث می شود که بیشتر دیده شوند. همین طور باید به مللی مانند اوکراین، آذربایجان و ... که نمی توانند در رقابتهای اروپایی شرکت کنند احترام بگذاریم. لیگ اروپا تعداد شرکت کننده هایش را افزایش داده است. چرا نتوانیم این کار را در لیگ قهرمانان بکنیم؟ تماشاگران در سراسر دنیا دوست دارند که بازی های بزرگ در لیگ قهرمانان ببینند بنابراین نمی فهمم که چرا نباید تیم ها را افزایش دهیم؟\"

اینتر سه بار و میلان هفت بار قهرمان اروپا شده اند اما در سالهای اخیر نتوانسته اند تیم های خوبی داشته باشند. دو باشگاه امسال نتوانستند سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دریافت کنند و یوونتوس، رم و ناپولی سه تیم اول جدول شدند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-16 23:01:06
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۰:۲۰
این توهیر در ابتدای آمدنش حرف از خرید مسی می زد اما حالا حاضر نیست یک مقدار پول خرج کنه تا تیم قوی بشه و همش باریکن درجه دو سه می خره و حالا که نمی تواند به این رقابت ها صعود کند خواهان افزایش تیم های لیگ قهرمانان است فیرپلی مالی را هم بهانه کرده در حالی که تیمی مثل موناکو پارسال و والنسیا در این تابستان این همه بازیکن خوب خریدند در شگفتم که چرا تیم را به این آقا دادند که حتی از رئیس قبلی هم کم پول خرج می کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر