فهرست
بالوتلی: جرارد هم سطح با پیرلو بازی می کند
بالوتلی: جرارد هم سطح با پیرلو بازی می کند

بالوتلی: جرارد هم سطح با پیرلو بازی می کند

آی اسپورت- ماریو بالوتلی بازیکن جدید لیورپول معتقد است که کاپیتان تیم فعلی اش استیون جرارد هم سطح با آندره آ پیرلو بازی می کند. پیرلو در سالهای اخیر به اوج پختگی و تاثیرگذاری رسیده و روزهای خوبی را پشت سر می گذارد. استیون جرارد از دوران جوانی در لیورپول بوده و روز به روز خودش را بیشتر در این باشگاه جا انداخت تا سرانجام تبدیل به کاپیتان و مرد اول آنفیلد شد. بالوتلی که با هر دوی آنها هم بازی بوده معتقد است که این دو بازیکن در یک سطح هستند.

این بازیکن 24 ساله به SPORT گفت:\" جرارد بازیکن فوق العاده ای است. پیش از این فصل من زیاد بازی های او را ندیده بودم اما حالا فکر می کنم که او هم سطح با پیرلو است. او تکنیک و دید خوبی دارد اما از سوی دیگر قدرت بالایی هم دارد. استیوی هر کاری می تواند انجام دهد. برای باشگاه بسیار سخت است که در آینده جایگزینی برای او پیدا کند.\"

بالوتلی که این فصل با 20 میلیون یورو از میلان به لیورپول آمده تلاش زیادی می کند تا بتواند جای لوئیس سوارس را در این تیم پر کند. او از هشت بازیش برای لیورپول تنها توانسته یک بار گلزنی کند اما خود او معتقد است که هنوز برای هماهنگ شدن با فضای جدید نیاز به زمان دارد.

او در این باره گفت:\" نیاز دارم که بیشتر در ترکیب تیم قرار بگیرم. به اندازه کافی خوب نبوده ام اما همه تلاشم را می کنم تا بهتر شوم. من بازیکنی نیستم که بتوانم روی نیمکت بنشینم. بازیکنی هستم که باید مدام داخل زمین باشم. اگر انتخاب با من بود همیشه با دو مهاجم بازی می کردیم. این شیوه مورد علاقه من است اما برندان خواسته که من مهاجم اول باشم. می دانم که وقتی توپ از چپ یا راست روی دروازه فرستاده می شود من باید آنجا باشم در غیر این صورت هیچ بازیکنی آنجا نخواهد بود.\"

بازی نه چندان خوب بالوتلی در این فصل باعث شده که آنتونیو کونته از دعوت او به تیم ملی صرفنظر کند.

     
آی اسپورت
2014-10-16 23:33:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر