فهرست
لورن بلان: زلاتان هنوز مصدوم است اما تیاگو سیلوا می تواند بازی کند
لورن بلان: زلاتان هنوز مصدوم است اما تیاگو سیلوا می تواند بازی کند

لورن بلان: زلاتان هنوز مصدوم است اما تیاگو سیلوا می تواند بازی کند

آی اسپورت- سرمربی پاریس سن زرمن لورن بلان اعلام کرد که تیاگو سیلوا به بازی با لانس خواهد رسید اما زلاتان این بازی را نیز از دست خواهد داد. تیاگو سیلوا در بازی دوستانه تیمش در برابر ناپولی در ماه آگوست مصدوم شده بود. تیاگو سیلوا به نظر می رسد که بتواند به بازی جمعه شب پاریس سن ژرمن در برابر لانس برسد تا پاریسی ها بتوانند به کمک او به تساوی های پیاپی شان پایان دهند.

بلان به خبرنگاران گفت:\" تیاگو سیلوا به تیم بازگشته است. او می تواند در برابر لانس بازی کند.\"

اما زلاتان که در تساوی ماه پیش 1-1 پاریس سن ژرمن در برابر لیون مصدوم شده بود به نظر می رسد که این بازی را نیز از دست خواهد داد. این بازیکن که از ناحیه پاشنه پا مصدوم شده است، دیدار تیم ملی کشورش در برابر روسیه و لیختن اشتاین را نیز از دست داده بود.

با وجود اینکه بلان معتقد است که زلاتان دوران ریکاوری را خوب می گذراند اما فکر می کند که بازی با لانس هنوز برای او زود باشد:\" پیشرفت زلاتان خوب است. اما او هنوز نمی تواند با تیم تمرین کند و بازی کند.\"

بلان همچنین تائید کرد که داوید لوئیز، مارکینیوس و ازکوئل لاوتزی هم برای بازی در ورزشگاه ملی فرانسه آماده نخواهند بود. با توجه به این که ابراهیموویچ . لاوتزی نمی توانند بازی کنند بلان امیدوار است که کاوانی بتواند در بازی در مقابل تیم هجدهم لیگ فرانسه خوب کار کند.

بلان در این باره گفت:\" کاوانی خوب تمرین کرده است. او 10 روز تمرین اختصاصی داشته است. از او انتظار دارم که این موضوع را در بازی نشان دهد.\"

     
آی اسپورت
2014-10-17 00:06:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر