فهرست
رونالد کومان: به تیم ملی هلند نمی‌روم
رونالد کومان: به تیم ملی هلند نمی‌روم

رونالد کومان: به تیم ملی هلند نمی‌روم

آی اسپورت- هلند تحت هدایت لوییس فان‌خال در جام جهانی اخیر در برزیل درخشید و در نهایت کار خود را با رتبه‌ی سوم پایان داد. اما پس از آن فان‌خال به قصد منچستر یونایتد از تیم ملی جدا شد و گاس هیدینک به جای او نشست. اما دوران دوم حضور هیدینک روی نیمکت تیم ملی هلند خوب شروع نشده و این تیم دو بازی از سه بازی نخست خود در رقابت‌های انتخابی یورو 2016 را با شکست پشت سر گذاشته است. این نتایج ضعیف منجر به گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضور رونالد کومان سرمربی هلندی ساوت‌همپتون به جای گاس هیدینک شده است.

 

کومان در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون فوتبال هلند شانس خود را برای انتخاب او از دست داده است، گفت: «از نظر من، بله. من به این شغل علاقه‌مند بودم، چون وقتی فاینورد را ترک کردم نامزد هدایت تیم ملی بودم، اما فدراسیون هیدینک را انتخاب کرد. حالا من سرمربی ساوت‌همپتون هستم و اگر آن‌ها من را برای هدایت تیم ملی می‌خواهند باید صبر کنند. امیدوار ام برای همه‌ی مدت قراردادم در این تیم بمانم. این فوتبال است، اما شانسی برای انتقال من از ساوت‌همپتون نیست.»

 

«تیم ملی نتایج بدی در رقابت‌های یورو داشته است. من حضور روی نیمکت فاینورد را خاتمه دادم و آن‌ها امکان صحبت با من [برای هدایت تیم ملی] را داشتند. اما حالا دیگر گذشته و الآن شرایط جدیدی وجود دارد. من از بودن در ساوت‌همپتون خوشحال ام و به دنبال آن موقعیت نیستم.»

     
آی اسپورت
2014-10-16 20:13:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر