فهرست
حبیب کاشانی: یکشنبه تکلیف وینگادا را مشخص می کنیم/ با تبعات مالی اخراج او مشکلی نداریم
حبیب کاشانی: یکشنبه تکلیف وینگادا را مشخص می کنیم/ با تبعات مالی اخراج او مشکلی نداریم

حبیب کاشانی: یکشنبه تکلیف وینگادا را مشخص می کنیم/ با تبعات مالی اخراج او مشکلی نداریم

آی اسپورت-  حبیب کاشانی در خصوص انتخابش به عنوان مدیر تیم فوتبال المپیک کشورمان اظهار داشت: پیش از عید غدیر آقای کفاشیان با من تماس گرفت و قرار یک جلسه را گذاشت که یک روز بعد از عید نشستی را با ایشان برگزار کردم. او در این نشست از مشکلات تیم المپیک صحبت کرد و از من خواست به این تیم کمک کنم. از آنجایی که هر کسی آرزو دارد به کشورش کمک کند من با کمال میل از این پیشنهاد استقبال کردم.

وی با ابراز امیدواری از اینکه فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، اصحاب رسانه و مردم آرزوی 40 ساله کشورمان برای حضور تیم فوتبال در المپیک را تحقق ببخشند، درباره اختیاراتش در چارچوب تیم المپیک عنوان کرد: آقای کفاشیان به من گفت که می‌توانم تمام اختیارات او را در قالب تیم المپیک داشته باشم. بالاخره مسئولیت بدون ابزار امکانپذیر نیست و باید ابزار کار مهیا باشد تا بتوانیم خواسته به حق مردم را محقق کنیم.

مدیر تیم المپیک کشورمان درباره وضعیت نلو وینگادا و اینکه تکلیف این مربی چه می‌شود، خاطرنشان کرد: قرار است یکشنبه با متخصصان فوتبال و کارشناسان در قالب کمیته فنی جلسه‌ای را برگزار کرده و در مورد وینگادا تصمیم‌گیری کنیم. این درست است که شاید قطع همکاری با وینگادا ضرر مالی در پی داشته باشد اما اگر بحث ابهت کشور در میان باشد هر ضرری را می‌پذیریم. بدون شک اگر فسخ قرارداد به نفع ما باشد این مسئله را پیگیری خواهیم کرد.

کاشانی که با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: من تخصص فنی ندارم و پس از جلسه با کارشناسان درباره آینده وینگادا تصمیم‌گیری می‌کنیم. با توجه به اینکه زمان‌مان کم است حتی حاضریم ضرر مالی را متحمل شویم اما انتظارات را برآورده کنیم. 

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود دو مربی ایرانی را برای حضور در کادر فنی تیم المپیک در نظر گرفته است، گفت:‌ تمام این صحبت‌ها شایعه است. من هنوز  با کمیته فنی جلسه‌ای نداشته‌ام تا بخواهم درباره حضور شخصی در تیم المپیک یا فسخ قرارداد با وینگادا تصمیم‌گیری کنم.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: ما قرار است با کی‌روش هم جلسه داشته باشیم تا بتوانیم با تعامل کامل تیم را به المپیک برسانیم. با توجه به اینکه برخی از بازیکنان تیم المپیک در تیم بزرگسالان بازی می‌کنند این تعامل باید وجود داشته باشد.

مدیر تیم المپیک کشورمان ادامه داد: مهمترین وظیفه همه ما اتحاد است. ما باید دست به دست هم دهیم تا بتوانیم به المپیک صعود کنیم. وقتی می‌بینم کشور عراق و یا کره شمالی با آن همه مشکلات در آسیا به مقام می‌رسند از خودم می‌پرسم چه اتفاقی رخ داده که فوتبال ما با اینهمه متخصص، استعداد و توان مالی 40 سال است به المپیک نرفته است. باز هم تأکید می‌کنم تا اتحاد نباشد کاشانی و کاشانی‌ها به تنهایی نمی‌توانند هیچ کاری انجام بدهند و فقط با اتحاد می‌شود المپیکی شد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-17 12:13:37
نظر دهید

۱ نظر
محمد
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۹
بازم این حرومزاده اومد،تو برو مهر داغ کن بذار رو پیشونیت،چیکار به فوتبال داری!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر