فهرست
کیومرث هاشمی: فدراسیون باید کی روش را در تیم ملی امید به کار گیرد!
کیومرث هاشمی: فدراسیون باید کی روش را در تیم ملی امید به کار گیرد!

کیومرث هاشمی: فدراسیون باید کی روش را در تیم ملی امید به کار گیرد!

آی اسپورت- کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک در خصوص ناکامی‌های ادامه‌دار فوتبال ایران در بازی‌های آسیایی عنوان کرد: ما از ابتدا هم روی مدال فوتبال حساب باز نکرده بودیم اما روندی که فوتبال پیش گرفته به هیچ‌وجه مناسب نیست و فدراسیون باید تلاش کند ضعف‌ها برطرف شود.

وی افزود: فدراسیون نیاز دارد در برنامه‌هایش اصلاحاتی ایجاد کند تا خدایی ناکرده حسرت المپیکی شدن فوتبال ما از 40 سال به 44 سال نرسد. ما باید برنامه‌مان را در فوتبال تغییر دهیم تا این اتفاق رخ ندهد.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان با اشاره به حضور حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم فوتبال امید گفت: با آقای کاشانی تماس داشته‌ام و قرار شده جلسه‌ای را با یکدیگر برگزار کنیم تا طی آن برنامه‌های تیم المپیک را مورد بررسی قرار دهیم.

هاشمی تأکید کرد: اگر تیم امید نیاز به تغییر در کادرفنی‌اش دارد باید این موضوع صورت بگیرد و به نظرم فدراسیون فوتبال می‌تواند از ظرفیت کی‌روش استفاده کند. دقیقاً همان کاری که در فوتبال ژاپن انجام شد و فدراسیون فوتبال این کشور زمانی که تروسیه را به عنوان سرمربی تیم ملی‌اش انتخاب کرده بود، تیم فوتبال المپیک ژاپن را نیز همزمان به او سپرد و اتفاقاً توانست موفق هم عمل کند.

وی یادآور شد: ما هم می‌توانیم مانند ژاپنی‌ها پیش برویم و از ظرفیت کی‌روش در تیم امید استفاده کنیم. مطمئناً با وضعیت موجود نمی‌توان نتیجه گرفت و دوباره به المپیک نمی‌رویم و چهار سال دیگر حسرت خواهیم خورد.

     
آی اسپورت
2014-10-17 12:17:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر