فهرست
ابراهیمی: تیم دوم بنفیکا هم قدرتمند است/ نگران انتخاب کی روش نیستم
ابراهیمی: تیم دوم بنفیکا هم قدرتمند است/ نگران انتخاب کی روش نیستم

ابراهیمی: تیم دوم بنفیکا هم قدرتمند است/ نگران انتخاب کی روش نیستم

آی اسپورت-  امید ابراهیمی پس از غیبت در جام جهانی دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شد . هافبک تیم استقلال  در باره اردوی پرتغال اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی بود و برای بازیکنان تیم ملی اثر زیادی داشت. در اردوی پرتغال امکانات خوبی داشتیم و دو بازی تدارکاتی خوب هم انجام دادیم. کی روش در این دو بازی به همه بازیکنان میدان داد؟!

 بله این موضوع درست است و یک فرصت خوب بود تا همه ما توانایی خود را نشان دهیم. سرمربی تیم ملی به عملکرد بازیکنان جوان توجه ویژه‌ای داشت و تمام بازیکنان نیز سعی خود را انجام دادند. من هم تمام تلاش خود را کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. 


گفته می شود با تیم دوم بنفیکا بازی کرده اید...
 

 حتی تیم دوم بنفیکا هم قدرتمند است. با این حال تا جایی که من می‌دانم تعداد زیادی از بازیکنان اصلی بنفیکا در ترکیب این تیم بودند. بازی خیلی خوبی بود و بازیکنان تیم بنفیکا نفرات ما را در معرض فشار قرار دادند. بازی با بنفیکا محک خوبی برای تیم ملی بود که امیدوارم در آینده به سود تیم ملی تمام شود.حریفان قدری در خط میانی تیم ملی داری، چه مقدار امیدواری در فهرست نهایی حضور داشته باشی؟!
 

من هرآنچه از دستم برمی‌آمد انجام دادم و بهترین عملکرد را داشتم. از نظر خودم کاملاً آماده هستم و ایده‌آل‌ترین شرایط را دارم. دیگر اینکه چه بازیکنانی در فهرست نهایی تیم ملی قرار بگیرند باکی‌روش است. 


نگران تکرار شرایط جام جهانی نیستی؟!
 

 نگران نیستم، چرا که من نهایت توان خود را گذاشته‌ام حال دیگر اینکه چه بازیکنی انتخاب می‌شود دست من نیست و کادر فنی تصمیم‌گیرنده است. اما به طور قطع من چیزی کم نخواهم گذاشت.

     
آی اسپورت
2014-10-17 12:24:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر