فهرست
بالوتلی: پراندلی "مرد" نیست!
بالوتلی: پراندلی "مرد" نیست!

بالوتلی: پراندلی "مرد" نیست!

آی اسپورت- ماریو بالوتلی، مهاجم جنجال ساز لیورپول، از چزاره پراندلی، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا به شدت انتقاد کرد.

ایتالیا در رقابت های جام جهانی 2014 در همان مرحله گروهی حذف شد و بالوتلی هم نتوانست انتظارات را برآورده کند. پراندلی که بعد از آن رقابت ها از هدایت ایتالیا استعفا داد، در مصاحبه ای، عملکرد بالوتلی را مورد انتقاد قرار داده بود و اکنون سوپر ماریو به صحبت های او پاسخ داد.

او به خبرنگاران گفت:\" مردهای واقعی، اگر چیزی برای گفتن داشته باشند، رو در رو می‌گویند. من آدمی هستم که رو در رو حرف می‌زنم، رک هستم. پراندلی حرف های بدی به من زد. آیا باید این حرف ها را به مطبوعات و روزنامه ها، دقیقا پس از بازی می‌گفت؟ من انتظار چنین چیزی نداشتم و پاسخی ندادم زیرا هدفی در آن نبود. باید صادق بود و من از حرف‌های مردم و اینکه من را مقصر ناکامی در جام جهانی می‌دانستند، ناراحت بودم. فکر می‌کنم در جام جهانی، دو یا سه موقعیت گل داشتم. همه می‌دانند که من مقابل انگلیس گل زدم ولی دیگر کاری از من بر نمی‌آمد.\"

از زمان حضور آنتونیو کونته روی نیمکت ایتالیا، بالوتلی به این تیم دعوت نشد. او در مورد این موضوع هم گفت:\" درک می‌کنم که چرا در لیست قرار ندارم. زیرا گلزنی نکرده ام ولی بازیکانی مثل گرازیانو پله و دیگر مهاجمان دعوت شده اند زیرا شایسته ی حضور در تیم ملی هستند. ولی من عاشق ایتالیا هستم و هیچکس نمی‌تواند درباره تیم ملی به من چیزی بگوید.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-17 13:54:44
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۴
عشق است سوپرماریو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر