فهرست
کفاشیان: تغییر ملیت پولادی صحت ندارد
کفاشیان: تغییر ملیت پولادی صحت ندارد

کفاشیان: تغییر ملیت پولادی صحت ندارد

آی اسپورت- داستان مهرداد پولادی این روزها پیچیده‌تر از هر زمانی شده است و حتی برخی رسانه‌ها خبر از تغییر ملیت این بازیکن داده‌اند. درباره این موضوع علی کفاشیان می گوید: فکر نمی‌کنم پولادی این کار را انجام دهد. او بازیکن تیم ملی بوده و اسمش در رده‌های مختلف تیم ملی ثبت شده و نمی‌تواند تغییر ملیت دهد.در حال حاضر سعی می‌کنیم تا مشکل او را حل کنیم ضمن اینکه پولادی باید بداند که خونش رنگین‌تر از دیگران نیست و باید تابع مقررات باشد. او باید بیاید و بنشیند تا مشکلش را حل کنیم. پولادی با دیگران فرقی ندارد و باید از قوانین تبعیت کند.

 اما پرسپولیسی‌ها ناراحتند که چرا ITC او صادر شد.

مجوز بازی او را ما ندادیم که بخواهند از ما ناراحت شوند. طبق قانون اگر فدراسیون کشوری این مجوز را صادر نکند بازیکن می‌تواند آن را از فیفا دریافت کند که پولادی این کار را کرد. پولادی بازیکن خوب و تاثیرگذاری است و می‌تواند به فوتبال ملی کمک کند به شرط آنکه تابع قوانین باشد.

 گفته می‌شود دستور دادید تا او را از تیم ملی کنار بگذارند؟

چنین تصمیمی نگرفتیم اما او باید مجوز فعالیت در رده ملی را داشته باشد. او بازیکنی شایسته است و می‌تواند به ما کمک کند. من خودم هم با او صحبت می‌کنم. البته قرار است در همین زمینه با مسئولان عالیرتبه نظام وظیفه هم صحبت کنیم تا این مسائل حل شود. نه فقط پولادی بلکه بازیکنان دیگر هم هستند که چنین مشکلی را دارند و حتی می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. البته پولادی یک مشکل دیگر هم دارد که بحث قراردادش با یک تیم خارجی مطرح شده که اگر بخواهد به ایران برگردد باید ضرر مالی کلانی را بدهد اما جلساتی می‌گذاریم تا مشکلش حل شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-17 14:28:45
نظر دهید

۱ نظر
جلیل
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۵
دقت کنید که نمی گه غیرت و تعصب داره و این کار رو نمی کنه می گه چون برای ایران بازی کرده نمی تونه وگرنه این کار رو می کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر