فهرست
آنچلوتی: رونالدو یک رهبر است
آنچلوتی: رونالدو یک رهبر است

آنچلوتی: رونالدو یک رهبر است

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، تایید کرد که انگیزه بالای رونالدو برای نمایش بهترین بازی ها، حتی او را هم متعجب کرده است.

رونالدو که فصل گذشته نقش زیادی در قهرمانی های رئال در کوپا دل ری و چمپیونزلیگ داشت، این فصل هم نمایش های درخشانی ارائه داد و گل های زیادی به ثمر رساند.

آنچلوتی به سایت اختصاصی باشگاه رئال مادرید، گفت:\" چیزی که من را راجع به رونالدو متعجب نمی‌کند، کیفیت بالای اوست. چیزی است که همه ی ما از آن اطلاع داریم. چیزی که من را متعجب می‌کند، انگیزه ی فوق‌العاده او برای جنگیدن برای تیم و گلزنی است.سطح حرفه ای گری او در جهان فوتبال بی نظیر و بی همتاست. برای تیم بسیار خوب است زیرا کریستیانو تنها یک گلزن نیست بلکه به خاطر سطح بالای فوتبالی اش، یک رهبر است. او زیاد صحبت نم‌کند، ولی به سختی تلاش می‌کند و برای همین است که یک الگوی مناسب برای همه است.\"

کارلتو همچنین در مورد کریم بنزما و گرت بیل، دو ستاره دیگر مثلث تهاجمی تیمش، گفت:\"  گلزنی کار آسانی نیست ولی این بازیکنان با کیفیت بالایی که دارند، در حمله عالی کار می‌کنند. همیشه موثر واقع می‌شوند و کیفیت 3 مهاجم ما، خاص و بی همتاست.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-17 15:02:46
نظر دهید
۱ نظر
رونالدو
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
معظم له
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر