فهرست
مسی: 10 سال شگفت‌انگیز را در بارسلونا پشت سر گذاشته‌ام
مسی: 10 سال شگفت‌انگیز را در بارسلونا پشت سر گذاشته‌ام

مسی: 10 سال شگفت‌انگیز را در بارسلونا پشت سر گذاشته‌ام

آی اسپورت- لیونل مسی اسطوره‌ی آرژانتینی بارسلونا نخستین بازی رسمی خود برای این تیم را زمانی که 17 سال بیشتر نداشت در روز 16 اکتبر سال 2004 در برابر اسپانیول انجام داد. او از آن زمان راهی پرافتخار را پیموده که برایش شش قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی لیگ قهرمانان و انبوهی از رکوردهای گلزنی را به همراه داشته است.

 

او در دهمین سالگرد نخستین حضورش در ترکیب آبی‌اناری‌ها در صفحه‌ی رسمی خود در فیس‌بوک نوشته است: «می‌خواهم از همه‌ی خانواده‌ام، دوستانم، همقطارانم و کلیه‌ی کارکنان اف‌سی بارسلونا به خاطر همه‌ی حمایت‌هایشان در این 10 سال شگفت‌انگیز سپاس‌گزاری کنم. همیشه از پوشیدن پیراهن بارسا در زمین، در همه‌ی آن لحظات زیبا لذت می‌برده‌ام. فقط می‌خواهم همچنان بهتر و بهتر بشوم و عناوین بیشتری را برای تیم به ارمغان بیاورم. همه را در آغوش می‌گیرم!»

 

مسی 27 ساله همچنین یک پیام ویدیویی در حساب اینستاگرام خود منتشر کرده است: «امیدوار ام سال‌های بسیار بیشتری را پیش رو داشته باشم. واقعاً می‌خواهم همچنان به پیروزی و پیشرفت ادامه بدهم. امیدوار ام این روند برای سال‌های زیادی ادامه پیدا کند. به خاطر همه‌ی پیام‌ها و تبریک‌ها بسیار سپاس‌گزارم.» مسی که چهار جایزه‌ی توپ طلا را نیز در دوران بازی خود به‌دست آورده است، در شرف فتح عنوان برترین گلزن تاریخ لالیگا قرار گرفته و در آستانه‌ی دیدار خانگی بارسا برابر ایبار، تنها دو گل با رکورد تلمو زارا مهاجم افسانه‌ای اتلتیک فاصله دارد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-17 15:31:29
نظر دهید

۱ نظر
شهین
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۵
حقش که تمام جوایز رو ببره چون باعث شده که فوتبال زیباتر بشه و بازیکنان بخواهند بخاطره رقابت با او سعی کنند فوتبال خوبی بازی کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر