فهرست
کاسیاس: می‌دانم که نامیرا نیستم
کاسیاس: می‌دانم که نامیرا نیستم

کاسیاس: می‌دانم که نامیرا نیستم

آی اسپورت- بیسنته دل‌بوسکه سرمربی لاروخا پس از اشتباه کاسیاس در بازی با اسلواکی ـ که به شکست اسپانیا در آن دیدار انجامید ـ او را در بازی با لوکزامبورگ نیمکت‌نشین کرد و به داوید دخه‌آ دروازه‌بان جوان منچستر یونایتد میدان داد. با این حال، کاسیاس اصرار دارد که همچنان در سطح بین‌المللی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

 

«من نامیرا نیستم. من تا ابد دوام نمی‌آورم، اما در این لحظه، احساس خوبی دارم و اعتقاد دارم که می‌توانم به کشورم برای صعود به رقابت‌های یورو کمک کنم. وقتی شما در بردن یک بازی ناکام بشوید، همه‌جور چیزی از ذهنتان می‌گذرد؛ عصبانی می‌شوید. مثل وقتی‌ست که با برادرتان بحثتان می‌شود و با خودتان فکر می‌کنید «می‌کشمش»، اما منظورتان واقعاً این نیست. من می‌خواهم تا به بازی کردن برای تیم ملی تا جایی که ممکن باشد ادامه بدهم، مادامی که رئیس مرا بخواهد.»

 

کاسیاس تاکید می‌کند که دل‌بوسکه همچنان بیشترین اعتماد را به او دارد، گو این‌که که مربی اسپانیا اخیراً از یک تغییر سخن گفته است. «رابطه‌ی ما با هم فوق‌العاده است. من 33 ساله ام و همان‌قدر که دوست داشته باشم بازی به من نمی‌رسد. دخه‌آ و کیکو کاسیا روبه‌رشد هستند و من به‌واسطه‌ی حرفی که [دل‌بوسکه] درباره‌ی گذار نرم گفته، کنار گذاشته نخوام شد.»

     
آی اسپورت
2014-10-17 16:16:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر