فهرست
آندره سانتوس: ونگر را مقصر بحران مصدومیت آرسنال قلمداد نکنید
آندره سانتوس: ونگر را مقصر بحران مصدومیت آرسنال قلمداد نکنید

آندره سانتوس: ونگر را مقصر بحران مصدومیت آرسنال قلمداد نکنید

آی اسپورت- آرسن ونگر بار دیگر باید در آستانه‌ی ایام شلوغ کریسمس با فهرستی طولانی از غایبان سر کند و اولیویه ژیرو، متیو دبوشی و مسوت اوزیل احتمالاً تا پیش از آغاز سال جدید میلادی در میادین حاضر نخواهند شد. ونگر اظهار کرده که رقابت‌های جام جهانی در تابستان در تعداد مصدومین نقش داشته است و سانتوس که پیش از بازگشت به برزیل در تابستان 2013 دو فصل را تحت هدایت مربی فرانسوی در آرسنال گذرانده بود، اعتقاد دارد که سرمربی سابقش در این امر تقصیر ندارد.

 

«من اشکالی در کار نمی‌بینم. شما نمی‌توانید کسی را به عنوان مسوول این شرایط مقصر قلمداد کنید. من اعتقاد دارم این صرفاً بدشانسی آرسنال است. حتی زمانی که من در آرسنال بودم، در آن دو سال مصدومیت‌های بدی داشتم، در حالی که در کل دوران بازی‌ام هرگز زیاد مصدوم نشدم. این صرفاً بدشانسی است. امیدوار ام بدشانسی‌ها به‌زودی تمام شود.»

 

آرسنال با پیروزی در برابر هال‌سیتی در فینال اف‌ای کاپ به نه سال بدون جام خاتمه داد و سانتوس اعتقاد دارد که مردان ونگر می‌توانند یک گام فراتر بگذارند و نخستین قهرمانی لیگ برتر از سال 2004 را فتح کنند. «معتقد ام آرسنال می‌تواند قهرمانی را به‌دست بیاورد. آن‌ها ده سال است که لیگ را فتح نکرده‌اند. آن‌ها بازیکنان بزرگی مثل مسوت اوزیل و الکسیس سانچس را از رئال مادرید و بارسلونا در اختیار گرفته‌اند. ترکیب خوبی دارند که امثال اولیویه ژیرو و کاسورلا در آن هستند. آن‌ها شانس قهرمانی دارند، آرسن ونگر مربی بزرگی است  و همه‌ی مواد لازم برای پیروزی را در اختیار دارد.»

     
آی اسپورت
2014-10-17 19:03:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر