فهرست
درباره ادعای فتح‌الله‌زاده؛ کدام مسی؟ کدام بهروز؟
درباره ادعای فتح‌الله‌زاده؛ کدام مسی؟ کدام بهروز؟

درباره ادعای فتح‌الله‌زاده؛ کدام مسی؟ کدام بهروز؟

آی اسپورت - علی فتح‎الله‎زاده که مهمان برنامه گپ آهنگ شبکه رادیویی ورزش بود، در این برنامه دو ادعای عجیب داشت.  مدیرعامل اسبق استقلال درباره مسی مدعی شد که اگر او به استقلال برگردد و مسی در سالهای آخر فوتبالش باشد، ستاره بارسا را به استقلال خواهد آورد: «به آن سن( 37-36) که آقای مسی برسد چه اشکالی دارد ۴ روز هم بیاید با افتخار برای استقلال بازی کند. من می‌گویم شدنی است شک نکنید که شدنی است یعنی فوتبال ما الآن جایگاه خیلی خوبی دارد.» البته این ادعا را باید گذاشت کنار ادعاهای دیگر حاجی فتح‌الله، از ساخت استادیوم بزرگ برای استقلال تا داشتن سابقه بازی در استقلال و حتی پرسپولیس!

جدا از این ادعای فوق‎العاده عجیب که سوژه خوبی برای شوخی با فتح‎الله‎زاده در شبکه‎های اجتماعی داد (عده‌ای در واکنش به صحبتهای مدیر خوش صحبت آبی‎ها با فتوشاپ، مسی و فتح‎الله زاده را در حال گرفتن عکس یادگاری با پیراهن استقلال نشان دادند)، مدیرعامل استقلال حرف دیگری هم زد که از دید کاربران شبکه‌های اجتماعی دور نماند. اینکه او سابقه همبازی بودن با بهروز وثوقی در تئاتر را داشته است. مدیرعامل اسبق استقلال در شرایطی چنین ادعایی را مطرح کرده که فتح‎الله‎زاده به گفته خودش متولد اول فروردین ۱۳۳۸ است و بهروز وثوقی ۲۰ اسفند ۱۳۱۶ به دنیا آمده و تقریبا ۲۰ سال از مدیرعامل اسبق استقلال بزرگتر است.

طبق اطلاعات موجود در صفحه فارسی ویکی پدیای بهروز وثوقی، اولین حضور این بازیگر سرشناس در سینما، مربوط به سال ۱۳۳۷ و بازی در فیلم طوفان در شهر ما بوده. یعنی زمانی که فتح‎الله زاده هنوز به دنیا نیامده بود. ضمن آنکه نخستین فیلم وثوقی که مورد توجه قرار گرفت، فیلم صد کیلو داماد به کارگردانی عباس شباویز در سال ۱۳۴۰ بوده یعنی زمانی که علی فتح‎الله زاده هنوز سه سالش نشده بود.

از این مسائل که بگذریم، بهروز وثوقی در مصاحبه ای که ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۷ در سایت انتخاب منتشر شده، اعلام کرده که تنها تا ۶ ماهگی در خوی بوده و بعد از آن به تهران آمده و حالا معلوم نیست چگونه فتح‎الله زاده مدعی شده در خوی با او همبازی بوده است و مشخص نیست منظور فتح الله کدام بهروز وثوقی بوده است! بهروز وثوقی که همه می شناسند یا بهروز وثوقی، بازیگر معروف سینمای ایران! راستی علی فتح الله زاده نگران نیست یک نفر از بهروز وثوقی بپرسد که آیا علی فتح الله زاده را می شناسی و با و همبازی بوده ای؟ آن وقت بهروز وثوقی با یک نه، همه را ناراحت کند!

به ما حق بدهید که وقتی این مسائل را کنار هم قرار دهیم به این نتیجه برسیم که وقتی فتح‎الله‎زاده صحبت از جذب مسی کرده، احتمالا منظورش رضا پرستش بدل ایرانی مسی بوده نه خود مسی!

فوتبالی

۳۴ ۵  
آی اسپورت
2019-05-23 02:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حسن
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۴۲
واسه همه رد دادنات مرسی :)))
عشقپولیس
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۳۷
وقتی هرشب پا بساط باشی همین میشه دیگه!!!
محمد یوسفی
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۳۶
شوالیه مشنگ توهم زده آنقدر در کنار فوتبال پول به جیب زده حرف های چند من یک غاز میزنه بابا برو پی زندگی با یک موتور گازی اومدی حالا صاحب کلی مال و ثروت شدی مثل شما ها را باید دادگاهی کنند که از کجا به این ثروت رسیدین
عشقپولیس
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۲۳
وقتی هرشب پا بساط باشی همین میشه دیگه!!!
فرهاد
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۵۱
اینها له له می زنند دوباره برگردند سر سفره بیت المال. یادمه این اقا مدیر عامل استقلال که بود این تیم هیئت مدیره نداشت خودش بود و خودش و یک حساب بیت المال و دسته چک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر