فهرست
واتسکه: بایرن همه‌ی بازیکنان دورتموند را می‌خواهد
واتسکه: بایرن همه‌ی بازیکنان دورتموند را می‌خواهد

واتسکه: بایرن همه‌ی بازیکنان دورتموند را می‌خواهد

آی اسپورت- باشگاه بایرن مونیخ سال گذشته توانست با برآورده کردن شرط فروش 37 میلیون یورویی موجود در قرارداد ماریو گوتسه، او را به ترک دورتموند مجاب کند و سال بعد هم  روبرت لواندوفسکی را پس از اتمام قراردادش با زنبورها با یک قرارداد آزاد به آلیانس آره‌نا بکشاند. آن‌ها حالا در حال مذاکره برای انتقال مارکو رویس از دورتموند هستند و این امر خشم هانس یواخیم واتسکه مدیرعامل این باشگاه را برانگیخته است.

 

«بازیکنانی این‌جا در دورتموند هستند که با 20 درصد پول کمتر هم راضی به بازی اند. اما وقتی کار به 50 درصد پول کمتر برسد دیگر این شرایط برقرار نیست. این‌جا ست که رئال مادرید و بایرن مونیخ وارد معرکه می‌شوند. انگار آن‌ها [بایرنی‌ها] همه‌ی بازیکنان ما را می‌خواهند.» واتسکه اذعان می‌کند که رو در رو با کارل هاینتس رومنیگه مدیر بایرن حرف نمی‌زند. «رابطه‌ی سرد ما واقعی است. افرادی هستند که احساس من درباره‌شان مثبت‌تر است. دنیا نیازی به دوستی واتسکه و رومنیگه ندارد. کسی از این بابت نمی‌میرد.»

 

رومنیگه ادعا کرده بود که شرط فروش قرارداد رویس در پایان این فصل از 35 به 25 میلیون یورو کاهش خواهد یافت. او این هفته هم با بیان این که بایرن «مجبور است» انتقال رویس را مد نظر قرار دهد، عصبانیت واتسکه را بیشتر کرده بود.

     
آی اسپورت
2014-10-17 20:24:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر