فهرست
پله بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس
پله بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس

پله بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس

آی اسپورت- سازمان لیگ برتر انگلیس، گراتسیانو پله مهاجم ساوت‌همپتون را به عنوان بازیکن ماه سپتامبر انتخاب کرد و سرمربی این تیم، رونالد کومان نیز جایزه‌ی مربی ماه را دشت کرد.

 

پله‌ی 29 ساله پس از به ثمر رساندن سه گل ـ شامل یک گل سه‌امتیازی برابر QPR که روی یک ضربه‌ی برگردان فوق‌العاده به‌دست آمد ـ این عنوان را در رقابت با لئوناردو اویوآ مهاجم لستر سیتی به دست آورد. عملکرد خوب پله به تیمش کمک کرد تا چهار پیروزی پیاپی را در ماه سپتامبر به‌دست بیاورد و همچنین منجر به دعوت او به تیم ملی ایتالیا و انجام نخستین بازی او برای آتزوری شد. آنخل دی‌ماریا نیز با دو گل و دو پاس گل در روزهای احیای منچستر یونایتد در این فهرست قرار داشت و دیافرا ساخو، مایل جدیناک و مورگان اشنایدرلین دیگر حاضران این فهرست را تشکیل می‌دادند.

 

کومان پس از هدایت تیمش به چهار پیروزی پیاپی در این ماه بدون حرف و حدیث، عنوان برترین مربی را تصاحب کرد. رقیب او ژوزه مورینیو بود که با چلسی به یک تساوی و دو پیروزی در این ماه رسید و تیمش را با اختلاف در صدر جدول لیگ برتر حفظ کرد. همچنین نایجل پیرسون از لستر سیتی و نیل وارناک از کریستال پالاس نیز با کسب دو پیروزی از سه مسابقه‌ی ماه سپتامبر دیگر حاضران در این رقابت بودند.

     
آی اسپورت
2014-10-17 20:47:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر