فهرست
لوئیس انریکه: بارسا به رکوردشکنی های مسی اهمیتی نمی دهد
لوئیس انریکه: بارسا به رکوردشکنی های مسی اهمیتی نمی دهد

لوئیس انریکه: بارسا به رکوردشکنی های مسی اهمیتی نمی دهد

آی اسپورت- لوئیس انریکه گفت که تیمش به رکوردشکنی مسی در لالیگا یا ال کلاسیکو هفته بعد فکر نمی کند. بارسا روز شنبه میزبان تیم گایزکا گاریتانوست. مسی می تواند در این بازی با زدن دو گل به رکورد تلمو زارا با 251 گل برسد. از سوی دیگر هفته آینده بارسلونا باید به مصاف رئال مادرید برود و حالا در این شرایط آنها باید به مصاف آیبار بروند که تازه این فصل از دسته پایین تر به لالیگا صعود کرده است.

انریکه در روز جمعه به خبرنگاران گفت:\" ما راجع به رکوردها صحبتی نکرده ایم. تنها چیزی که به آن علاقه داریم نتیجه گرفتن برای تیم است. من در اتاق گفتگوی تمرین چیزی راجع به مسائلی غیر از این نشنیده ام. تمرکز ما روی گرفتن 3 امتیاز از آیبار است. رکوردها چیزی هستند که در طول زمان به دست می آیند ولی هدف ما نیستند. هدف ما فقط پیروزی در بازی هاست. ما در طول زمان اندکی باید بازی های متفاوتی انجام دهیم. بنابراین من روی همه چیز باید تمرکز کامل داشته باشم: فرم بازیکنان، سفرهای طولانی که داشته اند، چیزی که از آنها در تمرینات می بینم و تیمی که حریف بعدی ماست. من هیچ نشانه ای از حواس پرتی یا بی خیالی در بازیکنانم ندیده ام. آنها به این شایعات عادت دارم. من تضمین می کنم که آنها با تمرکز به زمین بازی بروند.\"

بازی هفته دیگر بارسا در برابر رئال مادرید است و لوئیس سوارس می تواند بعد از 4 ماه محرومیت در این دیدار برای اولین بار برای بارسلونا به میدان برود. لوئیس انریکه درباره وضعیت آمادگی سوارس ابراز اطمینان نکرد اما گفت که پدرو 100% آماده بازی است.

او در این باره گفت:\" انتخاب کردن بازیکنان برای بازی بسیار مشکل است اما دیدن رقابت آنها برای حضور در میدان بسیار لذت بخش است. لوئیس سوارس هر روز تمرین می کند. نمی توانم بگویم 80%، 90% یا 100% آماده است. اما چیزی که می دانم این است که در شرایط خوبی به سر می برد. پدرو هم هر روز تمرین می کند و 100% آماده است. من معمولا این مسائل را فاش نمی کنم اما او فردا از ابتدا بازی خواهد کرد. من نمی دانم چرا این حرف های بی اساس درباره او زده می شود اما به هر حال او 100% آماده است.\"

     
آی اسپورت
2014-10-17 21:41:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر