فهرست
جریمه نقدی تراکتور؛ هواداران محروم نشدند
جریمه نقدی تراکتور؛ هواداران محروم نشدند

جریمه نقدی تراکتور؛ هواداران محروم نشدند

آی اسپورت – کمیته انضباطی پس از بررسی تخلفات تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز و با توجه به محتویات پرونده این تیم و تکرار تخلفات از سوی هواداران،‌ آنها را مستوجب و مستحق محرومیت از همراهی تیم خود در دیدار خانگی دانست اما با توجه به حضور سرپرست تیم و قائم مقام باشگاه تراکتورسازی تبریز و توضیحات مطرح شده از جمله تعهد به انجام اقداماتی در جهت کاهش تخلفات، کمیته انضباطی از اعمال محرومیت اجتناب و صرفا باشگاه را به جریمه نقدی به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال محکوم می‌کند. اگر تماشاگران تیم تراکتور مرتکب تخلف در دیدارهای پیش روی این تیم شوند، باشگاه تراکتور مسلما طبق آیین نامه، مسابقات خانگی خود را بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد کرد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-01-18 15:26:00
نظر دهید

۲ نظر
یاشاسین تراختور
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
کاش بجای 40میلیون تومان جریمه نقدی تماشاگرها را محروم می کردند چون بود و نبود هزار نفر تماشاگر فرقی نداره و فدراسیون هم از جریمه نقدی بیشتر خوشش میاد و کیسه شو پر میکنه
۱
ناصر
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
اگه محروم کنن پس کی بره چند تا فحش بده تفرقه افکنی کنه؟ امروز هواداران واقعی تراکتور با اون عده معلوم الحال ساندیس خور سپاه دعواشون شد. یه مدیرعامل بی عرضه اوردن گذاشتن تیم رو کرده پادگان فقط دنبال اهداف سیاسی امنیتی خودشون هستن. اینهمه مربی چرا رفته از ترکیه مربی آورده؟ تیمی که باید با اجازه ستادکل مربی خارجی بیاره. مردم آگاه شدن برای همیشه که نمیتونید مردم رو فریب بدید.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر