فهرست
پیش بازی آرسنال – هال سیتی: توپچی ها در پی شکار ببرها
پیش بازی آرسنال – هال سیتی: توپچی ها در پی شکار ببرها

پیش بازی آرسنال – هال سیتی: توپچی ها در پی شکار ببرها

آی اسپورت- باوجود اینکه آرسنال رکورد خوبی در برابر هال سیتی دارد اما آرسن ونگر درباره این بازی ابراز نگرانی کرده است. در سپتامبر 2008 هال سیتی موفق شده بود که آرسنال را 1-2 شکست دهد اما پس از آن 7 بار پیاپی توپچی ها برنده این دیدار بوده اند. بازی آخر دو تیم را آرسنال برد اما این پیروزی برای آنها خیلی سخت به دست آمد. این بازی که در فینال جام حذفی سال گذشته انجام شد در وقت معمول 2-2 مساوی شد اما تیم ونگر در وقت اضافه به گل سوم رسید تا بعد از 9 سال یک جام را بالای سر ببرد. آرسن ونگر به بازیکنانش هشدار دیده که این بازی نیز مثل فینال جام حذفی بازی سختی خواهد بود.

هال سیتی در آن دیدار نمی توانست از یلاویچ استفاده کند. همچنین آنها دیامه، هرناندز و چند بازیکن خوب دیگر را به خدمت گرفته اند و حالا تیم بهتری هستند. از سوی دیگر آرسنال در آخرین بازی لیگ برترش اولین شکست فصل خود را در برابر چلسی متحمل شود و همچنین مصدومان زیادی دارد که آخرین آنها لورن کاشینلی است که از ناحیه آشیل پا مصدوم شد. آرون رمسی و سرگی گنابری که هر دو از ناحیه زانو مصدوم شده بودند به تمرینات تیم اصلی بازگشته اند ولی احتمالا بازی فردا را از دست خواهند داد اما آرون رمسی که در بازی با اندرلخت مصدوم شده بود احتمالا فردا بازی خواهد کرد. مسوت اوزیل، اولیویه ژیرو، کالوم جمبرز، متئو دبوچی و یایا سانوگو هم بازی فردا را از دست می دهند اما میکل آرتتا و توماس روسیچکی می توانند بازی کنند.

از دیگر سو هال سیتی که 1 امتیاز و سه رده از آرسنال پایین تر است و در رده یازدهم قرار دارد، دروازه بانش آلن مک گرگور و همچنین روبرت اسنودگراس را در اختیار ندارد اما احمد المحمدی با وجود اینکه بازی تیم ملی مصر در مقدماتی جام ملتهای آفریقا را از دست داده بود، احتمالا به بازی فردا می رسد. حاتم بن عرفا و گاستون رامیرز که به تازگی به هال سیتی ملحق شده اند در بازی های پیشین به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمده بودند اما ممکن است فردا از ابتدا در ترکیب باشند. هال سیتی در بازی قبل 0-2 از سد کریستال پالاس گذشت و اولین پیروزی فصلش را دشت کرد.

این پیروزی برای هال سیتی که در آستانه دو دیدار سخت خارج از خانه قرار دارد و پس از بازی با آرسنال باید در خانه لیورپول به مصاف این تیم برود، پیروزی ارزشمندی بود.

     
آی اسپورت
2014-10-18 01:08:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر