فهرست
پیش بازی کریستال پالاس – چلسی : انتقامجویی صدرنشین
پیش بازی کریستال پالاس – چلسی : انتقامجویی صدرنشین

پیش بازی کریستال پالاس – چلسی : انتقامجویی صدرنشین

آی اسپورت- دو تیم روز شنبه در ورزشگاه سلهوست پارک در حالی به مصاف هم می روند که کریستال پالاس در ماه مارس با گل به خودی جان تری از سد چلسی گذشته بود. کریستال پالاس که آن روزها تحت رهبری تونی پولس بود با آن پیروزی شرایطش تغییر کرد و 5 بازی پیاپی را برد و به طور کامل خودش را از منطقه خطر جدا کرد. این تیم فصل را با دو شکست آغاز کرد اما پس از آن در چهار بازی شکست نخورد. آنها قبل از تعطیلی بازی های ملی هفتمین بازی شان را 0-2 به هال سیتی واگذار کردند و حالا باید در برابر صدرنشین لیگ قرار بگیرند که از 7 بازی 19 امتیاز جمع کرده است. این بازی برای آنها بسیار سخت به نظر می رسد.

چلسی فصلی فوق العاده را پشت سر می گذارد. ستاره های آنها در فرم ایده آلی به سر می برند. دیه گو کاستا در هفت بازی اول آنها در لیگ 9 گل به ثمر رسانده است. فابرگاس پاس گل های خوبی داده و آزارد کاملا آماده است. به نظر می رسد که کریستال پالاس برای شکست دادن چلسی به چیزی شبیه معجره نیاز داشته باشد. مورینیو فصل پیش گفته بود که آنها به یک مهاجم در کلاس جهانی نیاز دارند و این دقیقا چیزی است که آنها در این فصل به دست آوردند. مهاجمی زهر دار و خستگی ناپذیر که تا آخرین نفس برای تیمش می جنگد. از سوی دیگر فابرگاس با پاس هایش هم او را به خوبی تغذیه می کند و هم به آزارد فضای لازم را می دهد و این همه چیزی است که آزارد برای درخشش به آن نیاز دارد.

پالاس تنها مدافعش اسکات دان را در اختیار ندارد که از ناحیه مچ پا مصدوم است. چلسی هم دیدیه دروگبا و رامیرز را به علت مصدومیت همراه ندارد. آندره شورله بازی آلمان در برابر جمهوری ایرلند را به علت سرماخوردگی از دست داده بود و باید دید که به بازی فردا خواهد رسید یا نه.

     
آی اسپورت
2014-10-18 01:30:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر