فهرست
پیش بازی ساسوئولو – یوونتوس: جدال بالا و پایین جدول
پیش بازی ساسوئولو – یوونتوس: جدال بالا و پایین جدول

پیش بازی ساسوئولو – یوونتوس: جدال بالا و پایین جدول

آی اسپورت- یوونتوس می خواهد با پیروزی در برابر ساسوئولو روزهای پر سر و صدای بعد از بازی با رم را به دست فراموشی بسپارد. یوونتوس در دیدار قبلی اش در سری آ با رم با دو پنالتی بحث برانگیز و یک گل مشکوک به آفساید 2-3 پیروز شده بود. این برد سر و صدای زیادی را به راه انداخت تا جایی که آلگری گفت که همه بر ضد یوونتوس هستند. به هر ترتیب حالا آنها هر هجده امتیاز ممکن از 6 بازی را در چنته دارند و حالا به دنبال این هستند که حریف ضعیفشان را هم شکست داده و 21 امتیازی شوند. آلگری معتقد بود که در بازی با رم همه توجهات فقط به داور بود و هیچ کس به عملکرد عالی یوونتوس دقت نکرد.

اما ساسوئولو امید دارد که بازیکنان یوونتوس که اکثرا در بازی های ملی حضور داشته اند خسته باشند و آنها بتوانند از این موضوع بر علیه آنها استفاده کنند. اما کارلوس تبس که فصل فوق العاده ای را پشت سر می گذارد از این قاعده مستثنی است. او باز هم به تیم ملی آرژانتین دعوت نشد. تبس فصل پیش در ورزشگاه یوونتوس سه گل از چهار گل یوونتوس به ساسوئولو را زد تا اولین هت تریکش را برای این تیم انجام دهد. او در دیدار برگشت هم یکی از سه گل یوونتوس را به ثمر رساند تا آن بازی 1-3 به سود بیانکونری به اتمام برسد. تبس در دو بازی اخیر یوونتوس 4 بار برای این تیم گلزنی کرده و در صدر جدول گلزنان سری آ قرار دارد. هافبک 21 ساله یوونتوس پوگبا که جایزه پاریس موتور شو را به خاطر عملکرد خوبش در جام جهانی گرفت و بهترین بازیکن جوان معرفی شد انگیزه فراوانی دارد تا جام های بیشتری با یوونتوس بگیرد. اما اوضاع برای آرتورو ویدال متفاوت است. او که به یک کلوب شبانه رفته بود از سوی آلگری احمق خطاب شده بود. آلگری در دیدار با رم او را روی نیمکت نشاند اما دلیل این کارش را مسائل فنی بیان کرد.

اما ویدال در هر دو دیدار دوستانه تیم ملی شیلی فیکس بازی کرد. آنها در بازی اولشان 0-3 از سد پرو گذشتند و در دیدار دومشان با بولیوی 2-2 مساوی شدند. گل تساوی شیلی در این دیدار را ویدال به ثمر رساند. آساموآ هم که برای بازی تیم ملی غنا به آفریقا سفر کرده بود، پس از پیروزی 1-3 تیمش در برابر گینه به تورین بازگشته است. پیرلو هم که دوباره به تیم تیم ملی دعوت شده بود، به نظر می رسد که دوران مصدومیتش را پشت سر گذاشته و آلگری از این موضوع بسیار خوشحال است.

فدریکو پلوسو که از یوونتوس به ساسوئولو پیوسته این بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده است. اما براردی که در شکست 2-3 تیمش در برابر لاتزیو هر دو گل ساسوئولو را به ثمر رساند می تواند در این بازی به زمین بیاید.

     
آی اسپورت
2014-10-18 03:20:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر