فهرست
فن خال: هنوز به توازن لازم نرسیدیم
فن خال: هنوز به توازن لازم نرسیدیم

فن خال: هنوز به توازن لازم نرسیدیم

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است که تیمش هنوز به توازن لازم دست پیدا نکرده و اعتقاد دارد که علاوه بر ارائه فوتبال تهاجمی، باید در کارهای دفاعی هم نمایش بهتری داشته باشند.

شیاطین سرخ که در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات، ستاره هایی مانند رادامل فالکائو و آنخل دی ماریا را به خدمت گرفتند، در چهار دیدار اخیرشان در لیگ برتر، به سه پیروزی رسیدند. اما فن خال معتقد است که تیمش برای رسیدن به یک ساختار تیمی مناسب، باید تلاش زیادی بکند.
او به خبرنگاران گفت:\" ما به توازن بیشتری نیاز داریم. این را بعد از دیدار مقابل اورتون هم گفتم. به دنبال یک توازن در تیم هستیم، نه اینکه تنها بخواهیم بازی هایی تماشایی ارائه بدهیم.
وقتی توپ را از دست می دهید، باید یک شکل تیمی درست داشته باشید؛ در این صورت راحت تر دفاع می کنید؛ راحت تر می توانید بازی را بکشید.
من به بازیکنانم اطمینان دارم و فکر می کنم این مسئله بسیار مهم است اما مسئله مهمتر این است که بازیکنان به مربی و کادر فنی اطمینان داشته باشند. البته همان طور که قبلا گفتم، ما می توانیم نمایش های بهتری داشته باشیم زیرا فکر می کنم هنوز به توازن کافی نرسیدیم. از گفتم این موضوع متاسفم اما حقیقت دارد. ما در تمرینات به پیش می رویم و شرایط را ارزیابی می کنیم. امیدوارم بتوانیم پیشرفت داشته باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-18 11:41:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر