فهرست
گواردیولا: هر کاری لازم باشد برای بهبودی کامل تیاگو می کنیم
گواردیولا: هر کاری لازم باشد برای بهبودی کامل تیاگو می کنیم

گواردیولا: هر کاری لازم باشد برای بهبودی کامل تیاگو می کنیم

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، تایید کرد که مصدومیت بازیکنان کلیدی تیمش، شرایط را برای آنها دشوار کرده اما از بازگشت فرانک ریبری، ستاره فرانسوی تیمش، ابراز خشنودی کرد.

بایرن مصدومان صاحب‌نامی چون باستین شواین‌اشتایگر، خاوی مارتینز و هولگر بداشتوبر داشت که به تازگی نام تیاگو آلکانتارا هم به جمع آنها اضافه شد.

پپ گواردیولا به خبرنگاران گفت: \"معلوم است که شرایط سختی داریم اما باید به راه خود ادامه دهیم و به جلو نگاه کنیم. باید ان شرایط را قبول کنیم. این ماه برای ما بسیار ماه مهمی است. بازی‌های مهمی در بوندسلیگا، جام حذفی و چمپیونزلیگ پیش رو داریم.\"
با این وجود امروز خبرهای خوبی درمورد فرانک ریبری به گوش رسید. این ستاره 31 ساله فرانسوی آسیب‌دیدگی زانو را پشت سر گذاشته و در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد.
گواردیولا در این باره گفت: \"او در دو جلسه تمرینی شرکت کرد و هیچ دردی هم به سراغش نیامد. این یک خبر فوق‌العاده است.\"
گواردیولا هنوز با مصدومیت تیاگو کنار نیامده است. او خودش را سرزنش می‌کند و معتقد است معالجه این بازیکن با داروی کورتیزون که در کشور اسپانیا صورت گرفت، یک اشتباه بزرگ بوده است؛ اما این اتفاق مسبب مصدومیت فعلی نیست. او گفت: \"ما هرکاری که لازم بود کردیم. الان مهم آن است که درمان جدی و دقیقی روی او انجام شود. مطمئنم خوب می‌شود. این سومین بار است زانوی این بازیکن مشکل پیدا می کند. او باید برای بهبود این وضعیت بجنگد. ما هم حامی و پشتیبانش هستیم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-18 11:55:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر