فهرست
دیوید مویس: جدایی از اورتون تصمیم درستی نبود
دیوید مویس: جدایی از اورتون تصمیم درستی نبود

دیوید مویس: جدایی از اورتون تصمیم درستی نبود

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی سابق منچستریونایتد، اعلام کرد که بعد از چند ماه استراحت و فراموش کردن دوران کابوس وار حضور در الدترافورد، آماده است تا بار دیگر هدایت یک تیم را برعهده بگیرد.

مویس فصل گذشته جانشین فرگوسن شد ولی عملکرد خوبی به همراه یونایتد نداشت و با کسب رتبه ی هفتم، موفق نشد به رقابت‌های اروپایی صعود کند. او به همراه یونایتد به یک هشتم لیگ قهرمانان صعود کرد ولی مقابل بایرن مونیخ شکست خورد و حذف شد. همچنین در دور سوم جام حذفی نیز با شکست مقابل سوانسی از رقابت‌ها کنار رفت. با وجود قراردادی 6 ساله، او کمتر از 12 ماه روی نیمکت یونایتد نشت و حالا در مصاحبه با BBC، عنوان کرد که آماده ی بازگشت به مربی گری است.

او گفت:\" آماده بازگشت به میادین هستم. از استراحتم لذت برده ام ولی حالا باید تیمی را تحویل بگیرم که مطمئنم مناسب من است. بسیار جاه طلب هستم. نباید هیچگاه اورتون را به مقصد دیگری ترک می‌کردم. فکر می‌کردم منچستریونایتد یک فرصتی برای من است که توانایی هایم را نشان دهم.امیدوارم باشگاه بعدی که در آن پا می‌گذارم، به من این فرصت را بدهد که تیم مورد نظرم را بسازم زیرا فکر می‌کنم در این زمینه خوب هستم.

لازم نیست که حتما باشگاهی باشد که در رقابت‌های اروپایی حضور داشته باشد ولی فکر می‌کنم عملکردم در لیگ قهرمانان به همراه یونایتد بد نبود. از آن لذت بردم و در واقع شب‌های لیگ قهرمانان واقعا شب های فوق‌العاده ای بود و خوب هم کار کردم.\"

     
آی اسپورت
2014-10-18 13:52:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر