فهرست
خیز کاوه برای آقای گلی و جام جهانی
خیز کاوه برای آقای گلی و جام جهانی

خیز کاوه برای آقای گلی و جام جهانی

آی‌اسپورت- سایت معتبر و مطرح بلژیکی در توصیف مهاجم ایرانی باشگاه شارلوا از ستاره سابق استقلال به عنوان مهاجمی شگفت انگیز نام برد. به ثمررساندن چهارمین گل در این فصل از رقابت‌های ژوپیرلیگ باعث شد تا بار هم توجه رسانه‌های بلژیکی به ستاره ایرانی شارلوا جلب شود. کاوه رضایی در ششمین بازی متوالی که در ترکیب اصلی به میدان می‌رفت موفق شد چهارمین گل خود را به ثمر برساند تا با این تعداد گل همچنین دو پاس گل جزو باارزش‌ترین بازیکنان فصل لقب بگیرد.

در جدال شارلوا با بروژ که دوئل تیم‌های اول و دوم جدول بود بعد از هفت بازی بدون شکست، همه انتظار داشتند عیار واقعی میزبان را در این بازی ببینند. ولی یک بار دیگر شارلوا در دقایق پایانی امتیاز از دست داد. سرمربی شارلوا از اینکه تیمش بعد از گل تساوی بخش کاوه رضایی در دقیقه 78 نتوانست با امتیاز از زمین بیرون بیاید ناراحت بود و گفت: «تجربه هفته گذشته کافی نبود. ما با هم صحبت کرده بودیم. می‌دانستیم بروژ چگونه ضدحمله می‌زند. حیف شد... از نظر مالکیت توپ، بروژ از ما بهتر بود، ولی ما هم ارزش‌های خودمان را نشان دادیم. نیمه اول با این که آنها بهتر از ما بودند، گلی دریافت نکردیم».
لوسین ماتزو در ادامه افزود: «نیمه دوم را با جاه طلبی بیشتری آغاز کردیم و بعد از تعویض‌ها آتش خط حمله ما فزونی گرفت. در شلوغی مساوی کردیم و حتی دو فرصت برای زدن گل پیروزی داشتیم. وقتی شانس با ما همراه نیست باید کمی با تجربه و پخته ‌تر عمل کنیم و بگوییم حالا که نمی‌توانیم در برابر چنین تیم باکیفیتی سه امتیاز را از آن خود کنیم، گرفتن یک امتیاز هم غنیمت است. بی‌محابا حمله کردیم و به حریفمان فضا برای ضدحمله دادیم. دوباره همان سناریوی هفته گذشته تکرار شد.»
خبرورزشی
۱۹ ۱  
آی اسپورت
2017-09-26 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حسین
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۱۹
اولین باریه که یک لژیونر ایرانی به این آمار 4 گل در 6 بازی در تیم صدرنشین لیگ بلژیک و حضور در کورس آقای گلی میرسه فرض کنید یه غیراستقلالی قادر به انجامش میشد به نظرتون لینگیپور چکار میکرد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر