فهرست
مورینیو: اگر من ونگر را هل داده بودم، مرا از ورود به ورزشگاه محروم می‌کردند
مورینیو: اگر من ونگر را هل داده بودم، مرا از ورود به ورزشگاه محروم می‌کردند

مورینیو: اگر من ونگر را هل داده بودم، مرا از ورود به ورزشگاه محروم می‌کردند

آی اسپورت- در دیدار دو هفته‌ی قبل دو تیم لندنی آرسنال و چلسی که به برتری 0-2 آبی‌ها انجامید، روی صحنه‌ی تکل خشن گری کیهیل روی پای الکسیس سانچس، آرسن ونگر برای اعتراض به داور وارد محوطه‌ی فنی تیم حریف شد. در این لحظه ژوزه مورینیو سد راه او شد و به دنبال آن سرمربی آرسنال او را به عقب هل داد و مشاجره‌ی لفظی کوتاهی هم بین دو سرمربی در گرفت. پس از آن، مورینیو زیاد به این قضیه نپرداخت و ونگر نیز چند روز بعد، از آن اتفاق اظهار پشیمانی کرد. اما حالا سرمربی چلسی در آستانه‌ی دیدار شنبه‌ی تیمش با کریستال پالاس، از مسوولان اتحادیه‌ی فوتبال انگلیس به خاطر تنبیه نکردن آرسن ونگر انتقاد می‌کند.

 

مورینیو در گفتگو با خبرنگاران گفت: «شما عکس‌العمل مرا بعد از مسابقه دیدید که گفتم هیچ اتفاقی نیافتاده است. عکس‌العمل هر کس دیگری همین بود که بگوید اتفاقی نیافتاده. آیا از این‌که او را تنبیه نکردند غافل‌گیر شده‌ام؟ نه، غافل‌گیر نشدم.» از او پرسیدند که آیا فکر می‌کند که اگر او ونگر را هل می‌داد با محرومیت مواجه می‌شد، و او جواب داد: «جریمه می‌شدم؟ اگر من بودم، محرومیت از ورود به ورزشگاه را در نظر می‌گرفتند.»

 

مورینیو همچنین به واکنش کنایه‌آمیز خود به اظهار نظر روی کین که سرمربی چلسی را «مایه‌ی ننگ» نامیده بود، ادامه داد و اظهار داشت انتقاد روی کین تنها حقه‌ای برای افزایش فروش کتاب خودزندگی‌نامه‌اش بوده است. «نمی‌دانم او واقعاً چنین عقیده‌ای دارد، یا می‌خواهد کتاب‌ها را بفروشد و به کمک من برای این کار احتیاج دارد. اما اگر منصفانه نگاه کنیم، من ذات خودم را می‌شناسم، اغراض خودم را می‌شناسم. فکر می‌کنم چیزهای زیادی هست که باید درباره‌ی آداب معاشرت، از افرادی مثل او و رئیسش [پل لمبرت] یاد بگیرم و از نظرشان قدردانی می‌کنم.»

     
آی اسپورت
2014-10-18 15:53:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر