فهرست
ژابی آلونسو: بایرن مثل موسیقی جز می‌ماند، رئال مثل راک‌اندرول
ژابی آلونسو: بایرن مثل موسیقی جز می‌ماند، رئال مثل راک‌اندرول

ژابی آلونسو: بایرن مثل موسیقی جز می‌ماند، رئال مثل راک‌اندرول

آی اسپورت- پس از انبوه خریدهای تابستانه‌ی رئال، ژابی آلونسو ملی‌پوش سابق اسپانیا در روز پایانی ضرب‌الاجل نقل و انتقالات در یک جابه‌جایی غیرمنتظره به تیم قهرمان آلمان پیوست. این بازیکن 32 ساله در هفته‌های اول حضورش در باواریا خوش درخشیده و در پیروزی 0-2 تیمش در خانه‌ی کلن، با 205 لمس توپ و 175 پاس صحیح، رکورد جدیدی را در بوندس‌لیگا به نام خود ثبت نموده است.

 

او در گفتگو با زوددویچه تسایتونگ گفته: «بایرن احتمالاً تنها باشگاهی بود که من واقعاً می‌خواستم به آن بپیوندم. ساختمان بازی در این‌جا خیلی متفاوت است. در رئال مادرید همه‌چیز سریع‌تر است، مستقیم‌تر. بایرن بیشتر به موسیقی جز شبیه است، در حالی که رئال مادرید به راک‌اندرول شباهت دارد.»

 

پپ گواردیولا سرمربی بایرن در پس نقل‌مکان تونی کروس به مادرید و وقوع مصدومیت رباط زانو برای خاوی مارتینز، برای تقویت خط هافبک تیمش برای جذب این بازیکن سابق لیورپول اقدام کرد. اما آلونسو این ادعا را که آمدن کروس منجر به تصمیم او برای پایان دادن به دوران حضور پنج‌ساله‌ی خود در پایتخت اسپانیا شده، رد می‌کند. «من همیشه خرید کروس را به عنوان یک خبر فوق‌العاده خوب برای باشگاه می‌دانستم. اگر من می‌ماندم ما می‌توانستیم با هم خیلی عالی کار کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-10-18 16:45:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر