فهرست
فرکی: اکثر پروازهای ایران‌ایر لغو می‌شود!/ با بازیکنان خسته چه کاری انجام دهم؟
فرکی: اکثر پروازهای ایران‌ایر لغو می‌شود!/ با بازیکنان خسته چه کاری انجام دهم؟

فرکی: اکثر پروازهای ایران‌ایر لغو می‌شود!/ با بازیکنان خسته چه کاری انجام دهم؟

آی اسپورت- سپاهان باشکست مقابل گل‌گهر سیرجان از ادامه حضور در رقابت‌های جام حذفی باز ماند و از دور بازی‌ها کنار رفت. حسین فرکی بعد از باخت یک بر صفر تیمش در جمع خبرنگاران گفت:

خسته بودیم

ابتدا باید از شرکت هواپیمایی ایران ایر انتقاد کنم که بسیاری از پروازهای این شرکت لغو می‌شود. روز گذشته هم پرواز اصفهان به کرمان ایران ایر لغو شد و ما 15 ساعت در فروگاه معطل شدیم تا به کرمان برسیم و سپس از طریق زمینی از کرمان به سیرجان بیاییم. این اتفاق یکی از دلایل خستگی بازیکنان ما بود.

نتوانستیم کار تاکتیکی کنیم

دو ملی‌پوش ما 8-7 ساعت در فرودگاه دبی معطل شدند و خسته به ایران رسیدند. با بازیکنان خسته نمی‌توان در فوتبال کار تاکتیکی انجام داد و به فکر تاکتیک بود. تیم گل‌گهر انگیزه زیادی داشت و این انگیزه تبدیل به شجاعت و برای سپاهان دردسرساز شد.

زمان بازی خوب نبود

اگر این بازی به جای ساعت 14 در ساعت 19 و زیر نور برگزار می‌شد شاهد بازی با کیفیت‌تری بودیم اما چون ورزشگاه گل‌گهر امکانات لازم را نداشت این بازی ساعت 14 برگزار شد. به هر حال ما شکست خورده‌ایم و صحبت‌های ما هم بعد از باخت توجیه به نظر می‌رسد.

به بازیکنان گفته بودم...

من به بازیکنان تذکر داده بودم که با تیم سختکوشی بازی داریم که آن‌ها در نیمه اول این تذکر را جدی نگرفتند و موقعیت‌هایی را برای حریف ایجاد کردند اما بین نیمه من دوباره تذکرات را تکرار کردم که بازیکنان در نیمه دوم این مسئله را رعایت کردند.

فیلم بازی را ببینید

با داوری مشکلی نداشتم اما دو نکته را باید بگویم. اول اینکه وقت اضافه کمتری در نیمه دوم وقت اضافه محاسبه شد و نکته دوم صحنه مشکوکی بود که بازیکنان گل‌گهر توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند. اگر این مسابقه پخش تلویزیونی می‌شد بهتر می‌توانستیم در مورد این صحنه قضاوت کنیم ولی با توجه به اختلافات فدراسیون و صدا و سیما نباید چنین توقعی داشته باشیم. من در مورد پنالتی گل‌گهر نظری ندارم و باید فیلم بازی را بازبینی کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-18 18:12:38
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳، ۰۲:۴۶
از اسمون صاعقه هم می اودم سپاهان باید به گل گهر ببازه؟!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر