فهرست
گزارش: عالیشاه و نوراللهی در 3راهی!
گزارش: عالیشاه و نوراللهی در 3راهی!

گزارش: عالیشاه و نوراللهی در 3راهی!

آی اسپورت- امید عالیشاه و احمد نوراللهی در میانه های فصل، پرسپولیس را برای گذراندن سربازی به مقصد تراکتورسازی ترک کردند ولی با اتفاقاتی که برای قرمزهای تبریز رخ داد، حالا ماه هاست این دو نفر را در یک بازی رسمی فوتبال ندیده ایم. عالیشاه و نوراللهی برای ادامه دوران فوتبالی شان در لیگ هفدهم، یک 3راهی پیش رو دارند و وضعیت شان اصلا مشخص نیست.

 

تراکتورسازی

تراکتورسازی طبق رای فیفا، از حضور در پنجره تابستانی نقل و انتقالات محروم است ولی می تواند بعد از پایان این مهلت، 3 بازیکن آزاد جذب کند که دو نفرشان عالیشاه و نوراللهی هستند. اما رقم خوردن چنین انتقالی، نیاز به یک اتفاق دارد: فسخ قرارداد با پرسپولیس. عالیشاه و نوراللهی با پرسپولیس قرارداد دارند و به همین دلیل، بازیکن آزاد محسوب نمی شوند تا بتوانند بعد از پایان مهلت نقل و انتقالات به تراکتورسازی بروند. آنها برای ماندن در تراکتورسازی باید قراردادشان با پرسپولیس را فسخ کنند.

 

لیگ یک

اگر عالیشاه و نوراللهی به فسخ قراردادشان با پرسپولیس رضایت ندهند، نمی توانند پیراهن تراکتورسازی را در فصل بعد بپوشند. آنها به دلیل عدم اتمام مهلت سربازی شان به پرسپولیس هم نمی توانند برگردند و باید راهی تیمی نظامی شوند که در لیگ برتر، چنین تیمی نداریم. بنابراین عالیشاه و نوراللهی بدون فسخ قرارداد با پرسپولیس، باید فصل بعد را در لیگ یک و در ملوان یا فجر سپاسی سپری کنند.

 

پرسپولیس

راه سومی هم در این بین وجود دارد؛ پایان سربازی با تبصره کسر از خدمت و بازگشت به پرسپولیس. فعلا اما خبری از این موضوع نیست و سپاه، جوابی درخصوص مدت کسر خدمت این دو بازیکن نداده است. دو هفته قبل، مدیرعامل فجر سپاسی گفته بود:«نوراللهی احتمالا تابستان ترخیص می شود اما به دنبال جذب عالیشاه هستیم چون سرباز سپاه است و اگر مشکل تراکتورسازی حل نشود به فجر می آید». احمد نوراللهی یک فصل و نیم و عالیشاه نیم فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارند. در موضوع کسر خدمت اوضاع نوراللهی بهتر است. او به دلیل گذراندن دوره حضور در مقاومت بسیج بخشی از خدمت خود را معاف خواهد بود و البته به دنبال ارایه مدارکی برای کسب کسر خدمت بیشتر با توجه به حضور پدر و مادرش در مناطق جنگی دوران دفاع مقدس است.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-05-19 20:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
داش علی
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
اگه فسخ کنن , عمرا دیگه بتونن به پرسپولیس برگردند , من حاضرم اینها برن , بجاش اسدی و جهانبخش رو پرسپولیس بگیره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر