فهرست
لوانته 0-5 رئال مادرید؛ این رونالدوی تمام‌نشدنی!
لوانته 0-5 رئال مادرید؛ این رونالدوی تمام‌نشدنی!

لوانته 0-5 رئال مادرید؛ این رونالدوی تمام‌نشدنی!

آی اسپورت- کهکشانی ها در زمین لوانته به مصاف این تیم رفته بودند. لوانته ای که در لالیگا یکی از سخت کوش ترین تیم هاست و همیشه در بازی های خانگی اش برای مدعیان لالیگا دردسر درست می کند.اما به نظر می رسد که لوانته در این فصل هیچ نشانی از آن تیم سخت کوش ندارد. آنها در پنج بازی اخیرشان فقط توانسته بودند گرانادا را ببرند و تنها با 5 امتیاز از 7 بازی در پایین جدول جا خوش کرده بودند.

اما در سوی دیگر اوضاع کاملا متفاوت بود. تیم رئال مادرید و اکثر ستارگانش در فرمی ایده آل به سر می بردند. کریس رونالدو رکورد هت تریک در لالیگا را به تازگی شکسته بود و تک گل پیروزی بخش و دیرهنگام تیم کشورش در برابر دانمارک را هم به ثمر رسانده بود. گرت بیل هم بسیار از فصل پیش آماده تر به نظر می رسد و خامس رودریگوئس هم با تیم هماهنگ تر شده است. رئال در این فصل شروع خوبی نداشت اما آنچلوتی خیلی زود تیمش را به رقابت بازگرداند. آنها پس از شکست خانگی 1-2 در برابر اتلتیکو مادرید همه بازیهایشان را برده بودند. در سه بازی 5 گل و در یک بازی 8 گل به ثمر رسانده بودند و شاید لوانته تنها با دو امید پا به این بازی گذاشته بود. یکی اینکه بنزما، سرخیو راموس، واران و کوترائو مصدوم بودند و دیگر این که شاید وقفه بازی های ملی روی فرم رئال تاثیر گذاشته باشد. اما نه مصدومان و نه تعطیلی دو هفته ای هیچ کدام روی کهکشانی ها تاثیر نگذاشته بود.

13 دقیقه از بازی گذشته بود که رئال مادرید صاحب یک ضربه پنالتی شد. رونالدو مطابق معمول پشت این ضربه قرار گرفت و مطابق معمول توپ را وارد دروازه کرد. خیلی زود فشار گل اول از روی تیم میهمان برداشته شد. لوانته بعد از این گل تلاش کوتاه مدتی برای رسیدن به گل مساوی کرد. اما اختلاف سطح دو تیم بیش از این بود که تیم میزبان بتواند کاری از پیش ببرد. در دقیقه 38 چیچاریتو که به دلیل مصدومیت بنزما از ابتدا در ترکیب قرار گرفته بود برتری تیم میهمان را دو برابر کرد. بازی با همین دو گل به نیمه رسید.

در نیمه دوم هم شرایط بازی تفاوت چندانی نکرد. رئال مادرید آمده بود تا به یک پیروزی پرگل برسد و خیلی راحت هم به این مهم دست یافت. در دقیقه 61 کریس رونالدو گل دوم خودش و سوم رئال را به ثمر رساند. پنج دقیقه بعد خامس بازی را 0-4 کرد و آنچلوتی که خیالش از این بازی به طور کامل راحت شده بود مودریچ، مارسلو و کروس را از زمین بیرون آورد تا برای بازی لیگ قهرمانان در برابر لیورپول استراحت کنند. کریس رونالدو در زمین باقی ماند تا شاید بر تعداد هت تریکهایش بیفزاید. اتفاقی که نیفتاد و هرچند رئال به یک گل دیگر دست یافت، اما زننده گل پنجم ایسکو بود.

رئال با این پیروزی 18 امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول صعود کرد. لوانته هم با 10 امتیاز کمتر به منطقه خطر رفت.

  ۲  
آی اسپورت
2014-10-18 23:12:04
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
اووووووه جوووووووونم رونالدووووووووووو
-
يكشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
اووووووه جوووووووونم رونالدووووووووووو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر