فهرست
کریستال پالاس 1-2 چلسی؛ تثبیت صدرنشینی یاران مورینیو
کریستال پالاس 1-2 چلسی؛ تثبیت صدرنشینی یاران مورینیو

کریستال پالاس 1-2 چلسی؛ تثبیت صدرنشینی یاران مورینیو

آی اسپورت- در هفته هشتم رقابتهای لیگ جزیره چلسی در زمین کریستال پالاس به مصاف این تیم رفته بود. آبی های لندن پارسال و در شرایطی که در کورس قهرمانی قرار داشتند در این ورزشگاه به کریستال پالاس 0-1 باخته بود. تک گل آن دیدار را جان تری به خودشان زده بود. آن بازی خساس برای هر دو تیم تعیین کننده بود. چلسی را از کورس قهرمانی خارج کرده بود و شروع 5 برد پیاپی برای پالاس بود. 5 بردی که در نهایت کریستال را از خطر سقوط نجات داد.

این بازی اولین بازی دو تیم بعد از تعطیلات بازی های ملی بود. چیزی که بیشتر برای چلسی مهم به نظر می رسید. دل بوسکه که توجهی به خواسته مورینیو نکرده بود در هر دو بازی اسپانیا از کاستا استفاده کرده بود. کاستا که از ناحیه همسترینگ ناراحت به نظر می رسید، این بازی را از دست داد. شورله و رامیرز هم وضعیتی مشابه چلسی داشتند. آبی های لندن که 4 بازی قبلی شان را برده بودند، به این ورزشگاه آمده بودند تا روند پیروزی های پیاپی شان را ادامه دهند.

اما از سوی دیگر کریستال پالاس که مثل فصل قبل فقط می خواهد در لیگ بماند با 8 امتیاز در میانه جدول قرار داست. آنها امیدوار بودند تا بتوانند مثل فصل قبل در زمین خود آبی های لندن را ناکام کنند.

فقط 6 دقیقه از بازی گذشته بود که اسکار برزیلی چلسی را پیش انداخت. خطایی که روی ویلیان انجام شده بود چلسی را پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه آزاد کرد. اسکار پشت این ضربه کاشته قرار گرفت و با یک ضربه دیدنی گل اول بازی را به ثمر رساند. بعد از این گل بازی خیلی سریع رو به تعادل رفت. هر دو تیم موقعیت هایی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند. بازی در نیمه اول با همین نتیجه رو به اتمام بود که در دقیقه 40 آسپلکوئتا اخراج شد. این کارت قرمز می توانست کار را برای تیم میهمان سخت کند اما 3 دقیقه بعد دلانی کارت زرد دومش را گرفت و از زمین بازی اخراج شد تا دو تیم ده نفره به رختکن بروند.

دقیقه 6 نیمه دوم هم مانند دقیقه 6 نیمه اول برای چلسی خوش یمن بود. فابرگاس که در این فصل پاس گلهای زیادی برای چلسی داده است، این بار در نقش گلزن ظاهر شد و کار را برای چلسی 0-2 کرد.چلسی با یک کار تیمی چشم نواز که توسط اسکار، فابرگاس و ایوانوویچ انجام شد خود فابرگاس را در محوطه جریمه صاحب یک موقعیت ایده آل کرد و او هم بدون اشتباه کار را به تساوی کشید.

پس از این گل کریستال جلو کشید و تلاش زیادی برای جبران کرد. هر چند چلسی هم بسیار خطرناک به نظر می رسید و آنا می دانستند که حملات انتهاری دقیقا همان چیزی است که مورینیو می خواهد. بازی داشت با همین دو گل به پایان می رسید که کمپبل در لحظات پایانی تک گل کریستال را به ثمر رساند. نکته جالب این که دروگبا که مدتی به علت مصدومیت خارج از میدان بود، در دقیقه 1+90 به جای لوک رمی به میدان آمد.

بازی دو تیم با همین نتیجه 1-2 به پایان رسید با 22 امتیاز و 5 امتیاز بالاتر از منچستر سیتی در صدر جدول قرار بگیرد. کریستال پالاس هم با همان 8 امتیاز به رده شانزدهم سقوط کرد.


     
آی اسپورت
2014-10-18 22:41:48
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر