فهرست
فولاد نوین صفر - استقلال 1: آبی ها جان کندند و بردند/ استقلال حریف پارسه شد
فولاد نوین صفر - استقلال 1: آبی ها جان کندند و بردند/ استقلال حریف پارسه شد

فولاد نوین صفر - استقلال 1: آبی ها جان کندند و بردند/ استقلال حریف پارسه شد

آی اسپورت- در آخرین دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 19 امروز (شنبه) استقلال در ورزشگاه غدیر اهواز برابر فولاد نوین اهواز قرار گرفت و در حالی که این دیدار طی 90 دقیقه با نتیجه تساوی بدون گل تمام شده و به وقت اضافه رفت، استقلال با گل دقیقه 109 علیرضا رمضانی حریف خود را یک بر صفر شکست داد.

در نیمه نخست فولاد نوین ابتکار عمل را بیشتر از استقلال در اختیار داشت و به ویژه از سمت راست به دروازه این تیم حمله کرد و در مقابل ضدحملات استقلال هم چند موقعیت را برای این تیم ایجاد کرد. اوج حملات فولاد در پنج دقیقه پایانی نیمه نخست بود که سودی برای تیم میزبان نداشت تا این نیمه با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

با آغاز نیمه دوم خسرو حیدری جایگزین آندرانیک تیموریان شد تا روش سنتی بازی استقلال با استفاده از ارسال روی دروازه جریان بگیرد و در این نیمه کفه ترازو به سمت استقلال سنگینی کند. با این حال مهاجمان استقلال از این فرصت‌سازی‌ها استفاده نکردند. مهمترین موقعیت استقلال در دقیقه 70 بود که محمد قاضی دروازه میزبان را هدف گرفت اما دروازه‌بان فولاد نوین توپ را دفع کرد.

در ادامه بازی علیرضا رمضانی جایگزین پژمان نوری شد تا شاید گره بازی برای تیم قلعه‌نویی باز شود اما این تغییر تاکتیکی هم ثمربخش نشد. استقلالی‌ها که نمی‌خواستند بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود در دقیقه 75 توسط سجاد شهباززاده به یکقدمی گل رسیدند، جایی که او در مصاف تک به تک با سنگربان فولاد ناکام ماند.

حملات استقلال در دقایق پایانی هم نتیجه نداشت تا بازی در پایان 90 دقیقه بدون گل مساوی شده و کار به وقت اضافه کشیده شود.

در وقت اضافه باز هم ابتکار عمل در اختیار استقلال بود و بعد از تساوی دو تیم در وقت اضافه اول و در نخستین لحظات وقت اضافه دوم (دقیقه 109) علیرضا رمضانی با شوتی که به سر مدافع فولاد نوین هم برخورد کرد دروازه بهادرانی را گشود.

سرانجام استقلال با برتری یک بر صفر مقابل فولاد نوین در پایان ماراتنی 120 دقیقه‌ای حریف پارسه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شد.

     
آی اسپورت
2014-10-18 22:01:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر